Μόνιμοι

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2023-24

01.06.2024 Αμοιβαίες μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης:

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Σοφοκλή (Α.Μ. 724351), εκπαιδευτικό, κλάδου ΠΕ07, του 4ου Δημοτικού σχολείου Αργοστολίου, της Διεύθυνσης Π.Ε. Κεφαλληνίας, με την εκπαιδευτικό του ιδίου κλάδου ΚΑΠΕΤΑ Στυλιανή του Χρήστου, (Α.Μ. 713229), του 26ου Δημοτικού σχολείου Πάτρας, της Διεύθυνσης Π.Ε. Αχαΐας.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Ανδρέα (Α.Μ. 214086), εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ07 του 109ου Δημοτικού σχολείου Θεσσαλονίκης, της Διεύθυνσης Π.Ε. Α’ Θεσσαλονίκης, με την εκπαιδευτικό του ιδίου κλάδου ΧΥΜΑ Μαριάνθη του Αστέριου (Α.Μ. 184590), του 3ου Δημοτικού σχολείου Πεύκης Αττικής, της Διεύθυνσης Π.Ε. Β’ Αθήνας.

 

27.03.2024 Από το ΥΠΑΙΘ ανακοινώθηκαν 23 μεταθέσεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΠΕ07 της Γενικής Εκπαίδευσης έτους 2024.

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης από περιοχή σε περιοχή

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 96,63
ΖΩΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56,48
ΚΑΡΑΔΕΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΑΤΖΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 123,9
ΛΑΒΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 52,79
ΝΤΟΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53,28
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 84,1
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ 62,66

 

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης από περιοχή σε περιοχή

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Β΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 95,01
ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ 118,52
ΓΚΕΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΧΑΪΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 101,6
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 122,13
ΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 127,62
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Δ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 74,12
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 157,32
ΜΕΣΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Δ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ 117,21
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 102,11
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ 129,24
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 106,14
ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ 121,24
ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΡΕΒΒΕΚΑ ΑΧΑΪΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ 116,43

 

Μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 Δ.Ε. σε Μουσικά Σχολεία

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (από ΔΔΕ Τρικάλων) στο Μουσικό  Σχολείο Κατερίνης

 

Μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 Δ.Ε. σε Πειραματικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης

ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (από ΔΔΕ Β΄ Θεσ/νίκης) στο Γενικό Λύκειο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Ευόσμου

 

Μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 Δ.Ε. σε Καλλιτεχνικά Σχολεία

ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (από το Μουσικό Σχολείο της ΔΔΕ Πειραιά) στο Καλλιτεχνικό Σχολείο Αθήνας

 

11.08.2023 Από το ΥΠΑΙΘ ανακοινώθηκαν οι μετατάξεις των μονίμων εκπαιδευτικών της Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης σε κλάδους της Β/θμιας Εκπαίδευσης και σε κλάδους Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ)
H εκπαιδευτικός ΠΕ07 ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ, με οργανική θέση στην Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας, μετατάσσεται στον κλάδο ΠΕ23 (Ψυχολόγων) στο ΣΔΕΥ-ΚΕΔΑΣΥ Τρικάλων
Η εκπαιδευτικός ΠΕ02 (Φιλολόγων) ΚΟΥΚΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, με οργανική θέση στη ΔΔΕ Β΄ Θεσσαλονίκης, μετατάσσεται στον κλάδο ΠΕ07 (Γερμανικής) στη ΔΔΕ Καστοριάς.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2022-23

20.04.2023 Μετατίθενται αμοιβαία οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ΠΕ07 της  Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, ύστερα από αίτησή τους και χωρίς δαπάνη για το Δημόσιο, ως εξής:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
ΓΚΟΥΜΑ ΟΛΓΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (Β΄ ΑΘΗΝΑΣ)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (Α΄ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

14.03.2023 Με απόφαση του Προϊσταμένου της Γενικής Διεύθυνσης Ανώτατης Εκπαίδευσης του ΥΠΑΙΘ, μετατάσσεται η εκπαιδευτικός Γερμανικής Φιλολογίας ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, της ΔΔΕ Ανατολικής Θεσσαλονίκης, σε θέση Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης.

02.03.2023 Από το ΥΠΑΙΘ ανακοινώνονται οι μεταθέσεις μονίμων εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γενικής Εκπαίδευσης 2023. Στον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ 07) μετατίθενται συνολικά 79 εκπαιδευτικοί: 17 εκπαιδευτικοί ΠΕ07 της Πρωτοβάθμιας από περιοχή σε περιοχή, 61 εκπαιδευτικοί ΠΕ07 της Δευτεροβάθμιας από περιοχή σε περιοχή και μία εκπαιδευτικός ΠΕ07 σε Μουσικά Σχολείο

Α. Μεταθέσεις ΠΕ07 από περιοχή σε περιοχή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΕΙΔ. ΚΑΤ. ΜΟΡΙΑ
ΓΑΝΩΤΗ ΣΑΡΡΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (Π.Ε.) ΠΙΕΡΙΑΣ (Π.Ε.) Όχι 72,89
ΔΑΔΑΝΗ ΤΡΙΑΔΑ ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.) ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (Π.Ε.) Ναι 53,14
ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΑΡΙΣΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 89,17
ΖΟΥΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.) ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Π.Ε.) Όχι 59,9
ΚΑΡΑΒΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 129,52
ΚΑΣΣΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.) ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.) Όχι 44,36
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.) ΛΑΡΙΣΑΣ (Π.Ε.) Όχι 57,77
ΜΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ (Π.Ε.) Όχι 118,2
ΜΠΟΥΤΜΠΑΡΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.) ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) Όχι 48,33
ΜΠΡΟΥΧΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Π.Ε.) ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) Όχι 74,88
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΤΑΣ (Π.Ε.) ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (Π.Ε.) Όχι 65,45
ΠΥΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 104,18
ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Π.Ε.) ΗΜΑΘΙΑΣ (Π.Ε.) Όχι 64,08
ΤΕΝΕΝΤΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.) ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) Όχι 40,5
ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΗΜΑΘΙΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 92,5
ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 107,21
ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.) ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Π.Ε.) Όχι 91,53

Β. Μεταθέσεις ΠΕ07 από περιοχή σε περιοχή στην Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση (η κατάταξη έγινε με βάση την περιοχή μετάθεσης)

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΕΙΔ. ΚΑΤ. ΜΟΡΙΑ
ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α΄ ΣΑΜΟΥ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 132,73
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΡΟΔΟΠΗΣ Α΄ ΕΒΡΟΥ Όχι 161,69
ΛΑΔΑ ΕΥΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 170,19
ΓΡΟΥΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 168,76
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 168,2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 166,21
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 153,51
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ναι 125,73
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Α΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Όχι 125,28
ΜΟΥΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 134,83
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΙΛΚΙΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 154,9
ΚΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΟΔΟΠΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 138,7
ΛΙΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΜΑΘΙΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 133,57
ΚΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 132,24
ΧΡΕΒΒΑΤΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΣΕΡΡΩΝ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 130,59
ΤΣΙΑΠΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΙΛΚΙΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 129,92
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΙΖΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 122,61
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 120,6
ΜΟΥΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ναι 77,37
ΠΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β΄ ΚΑΒΑΛΑΣ Όχι 91,86
ΠΟΛΙΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Όχι 74,75
ΠΑΖΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Όχι 70,22
ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 161,81
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Όχι 86,18
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 96,19
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 137,58
ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 124,71
ΜΠΕΣΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 113,3
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 104,04
ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 103
ΤΖΙΡΙΒΗΛΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 103
ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΗΛΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 95,85
ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 95,06
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 91,32
ΤΣΟΜΠΟΛΗ ΒΑΙΤΣΑ Β΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Όχι 77,59
ΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Όχι 145,71
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Β΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Όχι 94,25
ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Όχι 83,55
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Όχι 50,57
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Όχι 114,06
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α΄ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Όχι 105,99
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ΄ ΣΑΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Όχι 131,81
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ ΣΑΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Όχι 174,73
ΤΣΙΛΦΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Α΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Όχι 130,61
ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Όχι 117,19
ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Όχι 105,54
ΚΙΓΜΑ ΚΛΕΙΩ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ Όχι 157,43
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Όχι 155,66
ΚΕΖΑΝΤΖΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Όχι 150,83
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Όχι 131,9
BISLE-ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ CARINA Α΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ναι 99,03
ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Όχι 93,53
ΤΖΕΜΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Όχι 147,26
ΚΑΛΟΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Όχι 113,72
ΜΠΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Α΄ ΕΒΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ Όχι 109,55
ΔΑΓΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Όχι 104,09
ΡΟΤΑΟΥΓΚ ΜΑΙΡΗ-ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΕΡΡΩΝ Όχι 103,74
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Όχι 86,43
ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Όχι 97,4
ΜΠΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Όχι 91,84
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Όχι 88,14

Γ. Μεταθέσεις ΠΕ07 σε Μουσικά Σχολεία

ΓΚΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Μεσσηνία Δ.Ε.) στο Μουσικό Σχολείο Πατρών

15.11.2022 Η εκπαιδευτικός ΠΕ07 ΚΤΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΝΙΑ, με οργανική θέση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κυκλάδων μετατάσσεται σε κενή οργανική θέση μόνιμου διοικητικού προσωπικού κλάδου ΠΕ Διοικητικός – Οικονομικός, του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (Κεντρική Υπηρεσία).

17.07.2022 Ανακοινώθηκαν από το ΥΠΑΙΘ τέσσερεις μετατάξεις εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) σε άλλο κλάδο ή σε άλλη βαθμίδα εκπαίδευσης, ως ακολούθως:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ – Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Φιλόλογοι (ΠΕ02) στην περιοχή (Δ.Ε.) Α΄ Αθήνας

ΧΑΪΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ – Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Π.Ε.) Γ΄ Δωδεκανήσου
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) Γ΄ Δωδεκανήσου

ΚΡΕΖΑ ΑΝΝΑ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ – Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) Β΄ Καβάλας
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Μουσικής Επιστήμης (ΠΕ79.01) στην περιοχή (Δ.Ε.) Β΄ Ανατολικής Αττικής

ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΛΑΔΟΣ -Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Δ.Ε.) Ρεθύμνου
ΚΛΑΔΟΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ – Γερμανικής (ΠΕ07) στην περιοχή (Π.Ε.) Ηρακλείου

06.07.2022 Με την υπό στοιχεία 77598/Ζ2/23.06.2022 απόφαση του Προϊσταμένου της Γενικής Διεύθυνσης Ανώτατης Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, που εκδόθηκε σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ. 7 του άρθρου 33 του ν. 4386/2016 (Α’ 83), όπως αντικαταστάθηκε με την παρ. 4 του άρθρου 20 του ν. 4452/2017 (Α’ 17) και της παρ. 1 του άρθρου 109 του ν. 4622/2019 (Α’ 133), και κατόπιν των σχετικών βεβαιώσεων του Κεντρικού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (8η/23.05.2022 πράξη Κ.Υ.Σ.Π.Ε.), καθώς και των σχετικών αποφάσεων των αρμοδίων οργάνων των Α.Ε.Ι. και των Α.Ε.Α., μετατάσσεται η μόνιμη εκπαιδευτικός της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ηρακλείου ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ σε θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) στο Α.Π.Θ.

10.06.2022 Με την υπό στοιχεία 63849/Γ2/30-05-2022 απόφαση της Υπουργού Παιδείας και Θρησκευμάτων, στο πλαίσιο του Α’ κύκλου κινητικότητας έτους 2022, μετατάσσεται η ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής, με την ίδια σχέση εργασίας, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Μεταφραστών-Διερμηνέων (κωδικός: 4174867174) στο Τμήμα Β ́ Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας της Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης, Διά Βίου Μάθησης και Νεολαίας της Διεύθυνσης Τεκμηρίωσης και Επικοινωνίας της Γενικής Γραμματείας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης, Διά Βίου Μάθησης και Νεολαίας (Γ.Γ.Ε.Ε.Κ.Δ.Β.Μ. και Ν.) του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2021-22

26.04.2022 Με Υπουργική Απόφαση διορθώθηκε η με αριθμό 31159/Ε2/18-03-2022 Υπουργική Απόφαση μεταθέσεων εκπαιδευτικών Π.Ε. από περιοχή σε περιοχή, ως προς το μέρος που αφορά στις μονάδες μετάθεσης του εκπαιδευτικού ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΙΟΥΜΑ, κλάδου ΠΕ07 – Γερμανικής, ο οποίος μετατέθηκε από την περιοχή της Λευκάδας στην περιοχή του Κιλκίς, από το εσφαλμένο, εκ παραδρομής, 91,90 στο ορθό 94,72 και τροποποιήθηκε η περιοχή μετάθεσης από την περιοχή του Κιλκίς στην περιοχή της Β ́ Θεσσαλονίκης.

18.03.2022 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις των μονίμων εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) πραγματοποιήθηκαν 29 μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, 15 μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση και 2 μεταθέσεις σε Μουσικά Σχολεία.

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΚΑΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 37,53
ΤΣΙΡΝΕΡ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) 64,84
ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΚΥΡΑΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Π.Ε.) Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) 120,44
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 88,23
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 81,97
ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 46,43
ΔΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) 97,45
ΠΥΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) 94,68
ΜΟΥΡΟΥΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.) Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) 28,45
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ (Π.Ε.) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Π.Ε.) 42,5
ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Π.Ε.) ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) 91,9
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ (Π.Ε.) ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) 82,35
ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ (Π.Ε.) ΣΕΡΡΩΝ (Π.Ε.) 106,88
ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Π.Ε.) 71,04
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΜΦΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.) ΧΑΝΙΩΝ (Π.Ε.) 50,46

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ
ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΕΙΔ.
ΚΑΤ.
ΜΟΡΙΑ
ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 157,81
ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 118,08
ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 111,58
ΠΕΛΚΑ ΘΩΜΑΗ Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 109,4
ΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ ΧΙΟΥ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 108,83
ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ Α΄ ΣΑΜΟΥ Α΄ ΕΒΡΟΥ Όχι 168,85
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 272,39
ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΞΑΝΘΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 170,49
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΥΣΑΝΑ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 163,18
ΣΛΙΜΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 163
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 161,12
ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ναι 107,06
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Α΄ ΣΑΜΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 142,3
ΓΚΟΥΛΙΑΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 141,12
ΜΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 140,76
ΔΑΛΑΒΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ ΕΒΡΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 139,9
ΓΚΙΝΤΕΡ ΗΡΑ – ΕΥΓΝΩΣΙΑ ΚΙΛΚΙΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 139,22
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ Α΄ ΧΙΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 135
ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 134,84
ΚΟΥΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Όχι 127,41
ΤΣΑΛΓΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Όχι 121,25
ΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Όχι 115,32
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α΄ ΣΑΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Όχι 170,44
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟ) ΚΟΖΑΝΗΣ Όχι 145,55
ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Όχι 196,4
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΦΩΚΙΔΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Όχι 144,24
ΚΟΡΚΑΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Όχι 87,72
ΜΙΤΕΛΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Όχι 142,86
ΜΕΤΤΕΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Όχι 121,79

ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΕΛΛΑΣ Δ.Ε.) στο Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Δ.Ε) στο Μουσικό Σχολείο Καστοριάς

07.01.2022 Με την υπό στοιχεία Κ5/170896/29.12.2021 απόφαση της Υπουργού Παιδείας και Θρησκευμάτων μετατάσσεται η ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, μόνιμη εκπαιδευτικός Γερμανικής Φιλολογίας στην ΔΔΕ Αιτωλοακαρνανίας σε θέση μόνιμου διοικητικού υπαλλήλου στο Δημόσιο ΙΕΚ Τριανδρίας.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2020-21

17.09.2021 Με την υπ’ αρ. 65656/8.9.2021 απόφαση της Υπηρεσιακής Γραμματέως του Υπουργείου Εσωτερικών μετατάσσεται, η ΣΟΦΙΑ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗ, κλάδου Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΥΣΔΕ Πέλλας), σε κενή οργανική θέση κατηγορίας ΠΕ, για το τμήμα Γέννησης – Φοίτησης Ανηλίκων της Β’ Περιφερειακής Διεύθυνσης Ιθαγένειας Κεντρικής Μακεδονίας του Υπουργείου Εσωτερικών (τομέα Εσωτερικών), με το βαθμό και το μισθολογικό κλιμάκιο που κατέχει.

16.09.2021 Μετατάσσεται η εκπαιδευτικός Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) ΑΛΑΤΖΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ από τη Δ/νση Β/θμιας Ανατολικής Θεσσαλονίκης στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο σε θέση Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.). Η μετάταξη πραγματοποιείται με ταυτόχρονη μεταφορά της θέσης και της δαπάνης της μισθοδοσίας της και σύσταση της θέσης στο οικείο Α.Ε.Ι.

15.09.2021 Στα πλαίσια του Α’ Κύκλου Κινητικότητας έτους 2021 και με την υπ’ αρ. 3803/27.8.2021 πράξη του Πρύτανη του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών μετατάσσεται από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Α’ Αθήνας στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών η ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, μόνιμη εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ07 – Γερμανικής Φιλολογίας σε κενή οργανική θέση μόνιμου διοικητικού προσωπικού της Γραμματείας του Τμήματος Πληροφορικής του ΟΠΑ, κατηγορίας ΠΕ και κλάδου Διοικητικού Οικονομικού.

23.08.2021 Με την υπ’ αρ. 3116/02-08-2021 απόφαση του Διευθυντή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Δωδεκανήσου, λύεται αυτοδίκαια η υπαλληλική σχέση από την υπηρεσία λόγω αποδοχής άλλης θέσης στο Δημόσιο της παρακάτω εκπαιδευτικού Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης από 22-07-2021, ως ακολούθως:
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ειδικότητας ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ.

09.08.2021 Aπό το ΥΠΑΙΘ ανακοινώθηκαν 3 μετατάξεις εκπαιδευτικών ΠΕ07 από κλάδο σε κλάδο της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και από κλάδους της Δευτεροβάθμιας σε κλάδους της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

Α. Μετατάσσονται στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση, στον κλάδο των εκπαιδευτικών ΠΕ07-Γερμανικής, οι παρακάτω εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με ταυτόχρονη μεταφορά της οργανικής τους θέσης, ως ακολούθως:
ΜΠΡΟΥΧΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (Α΄ ΣΑΜΟΥ Δ.Ε.) στην περιοχή ΠΡΕΒΕΖΑ (Π.Ε.)
ΠΑΝΤΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΗΛΕΙΑΣ Δ.Ε.) στην περιοχή ΑΡΓΟΛΙΔΑ (Π.Ε.)

Β. Μετατάσσεται στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση, στον κλάδο των εκπαιδευτικών ΠΕ60 -Νηπιαγωγοί στην περιοχή ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Π.Ε.) σε κενή οργανική θέση η ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ (κλάδου ΠΕ07 με οργανική θέση στην Β΄ Θεσσαλονίκης)

03.08.2021 Από το ΥΠΑΙΘ ανακοινώθηκαν 5 μετατάξεις μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας της Δευτεροβάθμιας και Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης σε κενές οργανικές θέσεις κλάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, ύστερα από αίτησή τους και τοποθετούνται στις περιοχές που αναγράφονται δίπλα στο όνομά τους.
ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ01 Θεολόγοι- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Π.Ε. Β’ Αθήνας- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Β’ Αθήνας)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ01 Θεολόγοι- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Π.Ε. Ηρακλείου- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Ηρακλείου)
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ02 Φιλολόγων- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Δ.Ε. Αργολίδας- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Α’ Ανατολικής Αττικής)
ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (κλάδος μετάταξης: ΠΕ06 Αγγλικής Φιλολογίας- Διεύθυνση Οργανικής προ Μετάταξης: Διεύθυνση Δ.Ε. Φωκίδας- Περιοχή Τοποθέτησης Μετάταξης Δευτεροβάθμιας: Α’ ‘Εβρου)
ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΠΕ07 Γερμανικής Φιλολογίας από Διεύθυνση Π.Ε. Μαγνησίας στη Δ.Ε. Χανίων).

30.07.2021 Στο πλαίσιο εφαρμογής των διατάξεων της παρ. 1 (γ) του άρθρου 55 του ν. 4807/2021, ανακοινώθηκαν οι παρακάτω εννέα συμπληρωματικές μεταθέσεις μονίμων εκπαιδευτικών ΠΕ07 της Πρωτοβάθμιας από περιοχή σε περιοχή:

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ από ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) σε  ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) – 52,38 Μόρια
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ από ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.) σε ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Π.Ε.) –  43,82 Μόρια
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ από ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.) σε Α ́ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.) – 73,45 Μόρια
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ από ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Π.Ε.) σε ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Π.Ε.) –  50,85 Μόρια
ΓΕΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΛΙΖΜΠΕΤ από ΛΑΚΩΝΙΑΣ (Π.Ε.) σε Α ́ ΕΥΒΟΙΑΣ (Π.Ε.) – 17,56 Μόρια
ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ από Α ́ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Π.Ε.) σε ΧΑΝΙΩΝ (Π.Ε.) – 85,1 Μόρια
ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ από ΛΑΡΙΣΑΣ (Π.Ε.) σε Α ́ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Π.Ε.) – 83,48 Μόρια
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΦΙΛΗ από ΧΑΝΙΩΝ (Π.Ε.) σε ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Π.Ε.) – 104,02 Μόρια
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ από ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Π.Ε.) σε Α ́ ΠΕΙΡΑΙΑ (Π.Ε.) – 29,32 Μόρια

27.07.2021 Μετατάσσουμε τους παρακάτω 6 μόνιμους εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΠΕ07, με τον βαθμό και το μισθολογικό κλιμάκιο που κατέχουν, σε θέσεις κλάδων μόνιμων διοικητικών υπαλλήλων των Περιφερειακών Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, των Διευθύνσεων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και των Διευθύνσεων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων στους νομούς που αναφέρονται στους κάτωθι Πίνακες:

Α) Σε κενές οργανικές θέσεις
ΡΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Πέλλας) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας

Β) Με μεταφορά θέσης
ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Τρικάλων) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας
ΣΤΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Ανατολικής Θεσσαλονίκης) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
ΜΠΟΤΚΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Ευρυτανίας) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Χαλκιδικής) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Δ/νση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Δωδεκανήσου) στο Νομό Θεσσαλονίκης με προσωρινή τοποθέτηση στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας

24.03.2021 Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2021. Στον κλάδο Γερμανικής (ΠΕ07) πραγματοποιήθηκαν συνολικά 44 μεταθέσεις μονίμων εκπαιδευτικών (5 στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση και 39 στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση). Συγκεκριμένα:

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (κατά αλφαβητική σειρά)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΕΙΔ. ΚΑΤ. ΜΟΡΙΑ
ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) ΝΑΙ 90.35
ΔΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Π.Ε.) ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) Όχι 92,99
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.) Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 93,21
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 85,35
ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ (Π.Ε.) Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π.Ε.) Όχι 121,95

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Α. Μεταθέσεις ΠΕ07 από περιοχή σε περιοχή (κατά περιοχή μετάθεσης)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΕΙΔ. ΚΑΤ. ΜΟΡΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 134,88
ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 77,24
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Β΄ ΚΑΒΑΛΑΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 254,2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 178,45
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 167,16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 166,77
ΞΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 164,82
ΚΟΥΦΟΚΩΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ΄ ΣΑΜΟΥ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 160,52
ΤΖΙΣΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β΄ ΕΥΒΟΙΑΣ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ναι 71,28
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 144,96
ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 123,1
ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 115,6
ΜΗΛΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 114,72
ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 114,27
ΓΚΟΥΜΑ ΟΛΓΑ Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 112,54
ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Όχι 108,94
ΝΤΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 88,31
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΗΝΑ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Ναι 82,19
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΥΣΑΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 153,85
ΓΑΡΙΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 153,82
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 152,43
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 144,48
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 142,34
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 141,57
ΤΙΤΑΠΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ Δ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 139,02
ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 138,96
ΤΟΣΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 138,21
ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Όχι 136,99
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Α΄ ΧΙΟΥ Β΄ ΚΑΒΑΛΑΣ Όχι 105,69
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Όχι 139
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 193,83
ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 119,66
ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Όχι 113,13
ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Β΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Όχι 172,01
ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΡΙΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ναι 127,96
ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Όχι 101,31
ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ ΧΑΝΙΩΝ Όχι 77,74

Β. Μεταθέσεις ΠΕ07 σε Μουσικά Σχολεία
ΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ από ΔΔΕ Χανίων στο Μουσικό Σχολείο Θερίσου Χανίων

Γ. Μεταθέσεις ΠΕ07 σε Πειραματικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης
ΤΣΟΚΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ από ΔΔΕ Αχαΐας στο Γυμνάσιο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας

23.03.2021 Μετατάσσεται η μόνιμη εκπαιδευτικός ΜΗΤΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Πέτρου, κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής Γλώσσας με βαθμό Α΄, από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, όπου υπηρετεί, στον Δήμο Βόλου Ν. Μαγνησίας, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Οικονομικού, μέσω του Κύκλου Κινητικότητας 2020 στο πλαίσιο του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας (Ε.Σ.Κ.).

22.03.2021 Μετατάσσεται η ΖΑΧΕΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Διονυσίου, κλάδου Γερμανικής Φιλολογίας, με βαθμό Α’ του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ηλείας, με τον βαθμό και το μισθολογικό κλιμάκιο που κατέχει, σε κενή οργανική θέση κατηγορίας ΠΕ, του κλάδου Διοικητικού Οικονομικού στο Τμήμα Α’ Προσωπικού του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σύμφωνα με τις διατάξεις του Κεφ. Α’ του ν. 4440/2016, όπως ισχύει, στο πλαίσιο του Κύκλου Κινητικότητας έτους 2020 του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας

22.02.2021 Μετατάσσεται η ΒΙΤΣΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του Αθανασίου, εκπαιδευτικός του κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής, της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας, με την ίδια σχέση εργασίας, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Διοικητικός-Οικονομικός στο Τμήμα Γ’ Διοίκησης Προσωπικού της Διεύθυνσης Παιδείας Ομογενών, Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης, Ευρωπαϊκών και Μειονοτικών Σχολείων της Γενικής Διεύθυνσης Διεθνών, Ευρωπαϊκών Θεμάτων, Παιδείας Ομογενών και Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης της Γενικής Γραμματείας Πρωτοβάθμιας, Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (Κεντρική Υπηρεσία).

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2019-20

15.09.2020 Οκτώ εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του κλάδου ΠΕ07 – Γερμανικής μετατάσσονται στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση, στον κλάδο των εκπαιδευτικών ΠΕ07 – Γερμανικής ως ακολούθως:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΑΚΩΝΙΑ Α΄ ΛΕΣΒΟΥ
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΤΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

10.09.2020 H εκπαιδευτικός Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ της ΔΔΕ Αρκαδίας μετατάσσεται στον κλάδο ΠΕ78 (Κοινωνικών Επιστημών).

31.07.2020 Μετατάσσεται η ΚΑΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, μόνιμη εκπαιδευτικός στη ΔΔΕ Αργολίδας, σε κενή θέση μόνιμης υπαλλήλου κλάδου ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ, στο Τμήμα Ε’ Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δ΄ Αθήνας.

29.07.2020 Μετατάσσεται στο Πανεπιστήμιο Mακεδονίας η ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, μόνιμη εκπαιδευτικός στη ΔΔΕ Κέρκυρας, σε κενή θέση κατηγορίας/κλάδου ΠΕ Μεταφραστών του Α΄ κύκλου κινητικότητας 2019 του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας (ΕΣΚ) στη Δημόσια Διοίκηση.

24.07.2020 Μετατάσσεται στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, μόνιμη εκπαιδευτικός στη ΔΔΕ Α’ Αθήνας, ως Ε.Ε.Π. (Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό).

26.06.2020 Μετατάσσεται η ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΤΣΟΥ του Παναγιώτη, μόνιμη υπάλληλος, κλάδου ΠΕ07 – Γερμανικής Φιλολογίας, από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κέρκυρας, στο Ιόνιο Πανεπιστήμιο, σε κενή οργανική θέση κλάδου ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού του Ιονίου Πανεπιστημίου.

24.04.2020 Ολοκληρώθηκε η ανακοίνωση των μεταθέσεων των μονίμων εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Στον κλάδο ΠΕ07 (Γερμανικής Φιλολογίας) δεν πραγματοποιήθηκε καμία μετάθεση από περιοχή σε περιοχή. Μία μετάθεση πραγματοποιήθηκε σε μουσικό σχολείο:
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ από την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Δ.Ε.) Αργολίδας στο Μουσικό Σχολείο Πειραιά.

24.04.2020 Ανακοινώθηκαν οι μετατάξεις στηv Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση (Π.Ε.) τριών εκπαιδευτικών ΠΕ07, που υπηρετούσαν ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί ΠΕ07 στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση (Δ.Ε.):
1. ΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (από τη Δ.Ε. Σάμου στην Π.Ε. Σάμου)
2. ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (από τη Δ.Ε. Αρκαδίας στην Π.Ε. Φωκίδας)
3. ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (από τη Δ.Ε. Λευκάδας στην Π.Ε. Λευκάδας)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2018-19

Α. Μετατάξεις σε Πανεπιστήμια

Οι παρακάτω 7 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) μετατάσσονται στα Πανεπιστήμια:

Αγοραστός Γεώργιος
Ζέππος Δημήτρης
Κοντομήτρου Αθανασία
Μιχαλοπούλου Σταματία
Μωραΐτης Σταμάτιος-Νικόλαος
Ρασπίτσος Κοσμάς
Χυτήρη Έλενα-Φοίβη

Β. Μετατάξεις σε Διοικητικές θέσεις του Υπουργείου Παιδείας & Θρησκευμάτων

Οι παρακάτω 14 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) μετατάσσονται σε θέσεις Διοικητικού Προσωπικού του ΥΠΑΙΘ κατόπιν αιτήσεώς τους:

Δούκα Βαρβάρα
Καπετανάκη Αφροδίτη
Λάμπρου Φανή
Μικέλη Κωνσταντίνα
Μπαρούτα Κορνηλία
Μπούκη – Παπαδάκη Μαρία
Ντεβετούδη Σίλβια
Πανοπούλου Αικατερίνη-Άρτεμις
Πανταζίδου Μερόπη
Παπαπέτρου Ευάγγελος
Ρηγοπούλου Θεοδώρα
Στεφανάτου Κωνσταντίνα
Τουγουντζόγλου Άννα
Τρικαλίτη Αναστασία

Γ. Μετάταξη από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση

12.04.2019 Η εκπαιδευτικός Πυρινή Μαρία του Στέργιου, κλάδου ΠΕ07 – Γερμανικής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Σάμου μετατάσσεται σε θέση εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ07-Γερμανικής στην Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας

Δ. Αμοιβαίες μεταθέσεις

20.05.2019 Ανακοινώθηκαν οι παρακάτω αμοιβαίες μεταθέσεις εκπαιδευτικών ΠΕ07:
ΤΑΧΙΝΟΖΛΗ ΙΟΚΑΣΤΗ του Νικολάου, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ07- Γερμανικής Φιλολογίας του 1ου Δ.Σ. Φλώρινας της Διεύθυνσης Π.Ε. Φλώρινας, με την εκπαιδευτικό του ιδίου κλάδου ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του Θεοφίλου, του 3ου Δ.Σ. Επανομής της Διεύθυνσης Π.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης.
ΔΟΞΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αχιλλέα, εκπαιδευτικό κλάδου ΠΕ07- Γερμανικής Φιλολογίας του 2ου Δ.Σ. Ωραιοκάστρου της Διεύθυνσης Π.Ε. Δυτικής Θεσσαλονίκης, με την εκπαιδευτικό του ίδιου κλάδου ΛΕΝΤΖΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Σωκράτη, του 79ου Δ.Σ. Θεσσαλονίκης της Διεύθυνσης Π.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

Ε. Μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή

29.03.2019 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις των μονίμων εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας και της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) δεν πραγματοποιήθηκε καμία μετάθεση στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, ενώ πραγματοποιήθηκαν οι παρακάτω 16 μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (Π.Ε.)
ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΩΚΙΔΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΕΙΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΚΑΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΧΑΪΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΚΙΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄ (Π.Ε.)
ΛΑΜΠΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Π.Ε.)
ΝΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΡΕΚΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΣΟΥΡΛΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ (Π.Ε.)
ΤΣΙΑΡΕΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΤΣΙΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΦΑΚΛΑΡΗ ΑΡΕΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΦΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Π.Ε.)
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ (Π.Ε.)

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2017-18

Από τον Αύγουστο του 2013 ξεκίνησαν οι πρώτες υποχρεωτικές μετατάξεις εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση. Αναλυτική ενημέρωση καθώς και παράθεση των θέσεων της Πανελλήνιας Ένωσης Καθηγητών Γερμανικής Γλώσσας Π.Ε μπορείτε να βρείτε στο τριμηνιαίο ψηφιακό περιοδικό “aktuell

28.09.2018 Μετατάσσεται η εκπαιδευτικός ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ από τον κλάδο ΠΕ07 (Γερμανικής Φιλολογίας) και το ΠΥΣΔΕ Ευρυτανίας στον κλάδο ΠΕ87.03 (Αισθητικής) και στο ΠΥΣΔΕ Πέλλας.

10.09.2018 Δημοσιοποιήθηκε η απόφαση για μετατάξεις τριών εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΣΟΦΙΑ – Μετατάσσεται στο ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας από το ΠΥΣΔΕ Ευρυτανίας
ΠΑΡΔΑΛΗ ΟΛΓΑ – Μετατάσσεται στο ΠΥΣΠΕ Φθιώτιδας από το ΠΥΣΔΕ Φθιώτιδας
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ – Μετατάσσεται στο ΠΥΣΠΕ Αιτωλοακαρνανίας από το ΠΥΣΔΕ Γ΄ Αθήνας

26.03.2018 Από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2018 σε Μουσικά και Καλλιτεχνικά σχολεία, σε ΣΜΕΑΕ, σε Πειραματικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης και από περιοχή σε περιοχή μετάθεσης .Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 6.673. Από αυτές ικανοποιήθηκαν 472 (ποσοστό 7,07%). Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) δεν έγινε καμία μετάθεση από περιοχή σε περιοχή. Οι ακόλουθες τέσσερεις συναδέλφισσες ΠΕ07 της Δευτεροβάθμιας μετατίθενται σε μουσικά και καλλιτεχνικά σχολεία:
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ από το ΠΥΣΔΕ Ηλείας στο Καλλιτεχνικό Σχολείο Περιστερίου
ΑΛΑΤΖΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ από το Μουσικό Σχολείο Κέρκυρας στο Μουσικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ από το Γυμνάσιο Σκιάθου στο Μουσικό Σχολείο Γιαννιτσών
ΚΟΡΚΑΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ από το 2ο Γυμνάσιο Καρδίτσας στο Μουσικό Σχολείο Καρδίτσας

23.03.2018 Από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γενικής Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής έτους 2018. Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις Γενικής Εκπαίδευσης από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 4596. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 551 (ποσοστό 11,99 %). Για τον κλάδο Γερμανικής υποβλήθηκαν τελικά 59 αιτήσεις μετάθεσης από περιοχή σε περιοχή και ικανοποιήθηκαν οι ακόλουθες τρεις:
ΓΚΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Από ΠΥΣΠΕ Θεσπρωτίας στο ΠΥΣΠΕ Πρέβεζας
ΖΩΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – Από ΠΥΣΠΕ Αιτωλοακαρνανίας στο ΠΥΣΠΕ Θεσπρωτίας
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Από ΠΥΣΠΕ Φθιώτιδας στο ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2016-17

14.07.2017 Ανακοινώθηκαν από το ΥΠ.Π.Ε.Θ. οι μετατάξεις, που λαμβάνουν χώρα κάθε χρόνο, εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σε κλάδους της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Για τον κλάδο Γερμανικής Φιλολογίας μετατάσσεται η συνάδελφος ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ από τη Δευτεροβάθμια Φθιώτιδας στην Πρωτοβάθμια Καρδίτσας.

05.05.2017 Από το ΥΠ.Π.Ε.Θ  ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2017 σε Μουσικά και Καλλιτεχνικά σχολεία, σε ΣΜΕΑΕ, σε Πειραματικά Σχολεία Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης και από περιοχή σε περιοχή μετάθεσης. Δύο εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται σε μουσικά σχολεία:
ΚΟΥΤΡΟΥΔΙΤΣΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ    ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ    ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 6.874. Από αυτές ικανοποιήθηκαν 213 (ποσοστό 3,10%).

27.04.2017 Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γενικής Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής έτους 2017. Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τις μεταθέσεις Γενικής Εκπαίδευσης από περιοχή σε περιοχή ανήλθαν σε 4.844. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 528 (ποσοστό 10,90 %). Για μεταθέσεις σε ΣΜΕΑΕ, ΚΕΔΔΥ και ΕΕΕΕΚ οι αιτήσεις ανήλθαν σε 181 και ικανοποιήθηκαν 102 (ποσοστό 56,35 %).
Για πρώτη φορά πραγματοποιήθηκαν μεταθέσεις και του κλάδου ΠΕ07 στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση. Οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ07 της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που μετατίθενται από ΔΠΕ (ΔΠΕ: Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης) σε ΔΠΕ είναι οι:
NOACK KERSTIN HELGA – Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Τρικάλων
ΚΑΒΑΤΖΙΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Από ΔΠΕ Κεφαλληνίας σε ΔΠΕ Αιτωλοακαρνανίας
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ – Από ΔΠΕ Πρέβεζας σε ΔΠΕ Βοιωτίας
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Τρικάλων
ΦΡΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Λάρισας
ΨΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Από ΔΠΕ Καρδίτσας σε ΔΠΕ Τρικάλων


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2015-16

30.06.2016 Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2016. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 6.977. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 404 (ποσοστό 5,77 %). Για τον κλάδο Γερμανικής ικανοποιήθηκαν έξι αιτήσεις μετάθεσης. Αναλυτικά:

1. ΓΚΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ από Δ.Ε. Ηρακλείου σε Δ.Ε. Χανίων

2. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ από Δ.Ε. Β´ Δωδεκανήσου σε Δ.Ε. Α´ Δωδεκανήσου

3. ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΡΙΔΙΚΗ από Δ.Ε. Α´ Δωδεκανήσου σε Δ.Ε. Χανίων

4. ΡΑΣΠΙΤΣΟΣ ΚΟΣΜΑΣ από Δ.Ε. Λακωνίας στο Μουσικό Σχολείο Πειραιά

5. ΡΟΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ από Δ.Ε. Λάρισας στο Μουσικό Σχολείο Λάρισας

6. ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ από Δ.Ε. Β´ Δωδεκανήσου σε Δ.Ε. Α´ Δωδεκανήσου


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2014-15

17.06.2015 Από το Υπουργείο Πολιτισμού, Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2015. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 8.098. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 1718 (ποσοστό 21,22 %).
Για τον κλάδο Γερμανικής ικανοποιήθηκαν έντεκα αιτήσεις μετάθεσης (σε σύνολο 268). Αναλυτικά:

1. ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ (από ΠΥΣΔΕ Κεφαλληνίας σε ΠΥΣΔΕ Ρεθύμνου)

2. ΓΑΡΙΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (από ΠΥΣΔΕ Β´ Θεσσαλονίκης σε ΠΥΣΔΕ Α´ Λέσβου)

3. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (από ΠΥΣΔΕ Ηλείας σε ΠΥΣΔΕ Ρεθύμνου)

4. ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ (από ΠΥΣΔΕ Δωδεκανήσου σε ΠΥΣΔΕ Α´ Εύβοιας)

5. ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ (από ΠΥΣΔΕ Λευκάδας σε ΠΥΣΔΕ Γρεβενών)

6. ΤΣΑΓΓΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (από ΠΥΣΔΕ Ηρακλείου σε ΠΥΣΔΕ Α´ Χίου)

7. ΦΑΡΣΑΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (από ΠΥΣΔΕ Λασιθίου σε ΠΥΣΔΕ Άρτας)

8. ΧΕΡΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ (από ΠΥΣΔΕ Κυκλάδων σε ΠΥΣΔΕ Α´ Εύβοιας)

9. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (από ΠΥΣΔΕ Κεφαλληνίας σε ΠΥΣΔΕ Κέρκυρας)

10. ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (από το 16ο Γυμνάσιο Περιστερίου στο Μουσικό Σχολείο Καλαμάτας)

11. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (από το Γυμνάσιο Αγρού Κέρκυρας στο Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2013-14

  • Από τον Αύγουστο του 2013 ξεκίνησαν οι πρώτες υποχρεωτικές μετατάξεις εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση. Αναλυτική ενημέρωση καθώς και παράθεση των θέσεων της Πανελλήνιας Ένωσης Καθηγητών Γερμανικής Γλώσσας Π.Ε μπορείτε να βρείτε στο τριμηνιαίο ψηφιακό περιοδικό “aktuell”

23.07.2014 Με απόφαση του Υπουργού Παιδείας & Θρησκευμάτων κ. Ανδρέα Λοβέρδου τοποθετούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας, που αξιολογήθηκαν θετικά στα πλαίσια της αξιολόγησης για την πλήρωση θέσεων με πενταετή θητεία στα Πρότυπα Πειραματικά Σχολεία ως εξής:

ΓΚΙΛΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (από Διεύθυνση Π.Ε. Κιλκίς) στο 3ο 12/Θ Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Ευόσμου

ΛΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (από Διεύθυνση Π.Ε. Ιωαννίνων) στο 1ο 12/Θ Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σ. Αθηνών (Μαράσλειο)

ΠΑΡΑΦΟΡΟΥ ΦΑΝΗ (από Διεύθυνση Δ.Ε. Δωδεκανήσου) στο 1ο Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σ. πόλεως Ρόδου

ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (από Διεύθυνση Δ.Ε. Ανατολικής Αττικής) στο Βαρβάκειο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο

22.07.2014 Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι εθελούσιες μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2014. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 8.358. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 751 (ποσοστό 8,99%). Για τον κλάδο Γερμανικής ικανοποιήθηκαν μόλις επτά αιτήσεις μετάθεσης:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡ. ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡ. ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΔΗΜΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ Β´ Κυκλάδων (Δ.Ε.) Α´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 60,76
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ´ Κυκλάδων (Δ.Ε.) Α´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 59,69
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Λακωνίας (Δ.Ε.) Α´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 54,18
ΚΙΡΚΙΛΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α´ Κυκλάδων (Δ.Ε.) Β´ Ευβοίας (Δ.Ε.) 40,44
ΝΤΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Αρτας (Δ.Ε.) Α´ Αθήνας (Δ.Ε.) 57,99
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΖΩΗ Β´ Λέσβου (Δ.Ε.) Ροδόπης (Δ.Ε.) 85,36
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ Α´ Αθήνας (Δ.Ε.) Β´ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) 57,16

18.07.2014 Δυο εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) μετατίθενται σε Μουσικά Σχολεία.
ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ στο Μουσικό Σχολείο Αργολίδας
ΣΙΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ στο Μουσικό Σχολείο Άρτας.


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ & ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ 2012-13

12.06.2012 Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, Πολιτισμού και Αθλητισμού ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2013. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 11.260. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 606 (ποσοστό 5,4%). Καμιά αίτηση εθελούσιας μετάθεσης μόνιμου εκπαιδευτικού ΠΕ07 (Γερμανικής Φιλολογίας) από περιοχή σε περιοχή δεν ικανοποιήθηκε.

11.06.2013 Δύο συναδέλφισσες ΠΕ07 μετατίθενται σε μουσικά σχολεία:
ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, από τη ΔΔΕ Ρεθύμνου στο Μουσικό Σχολείο Ξάνθης
ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, από τη Β´ Δωδεκανήσου στο Μουσικό Σχολείο Ρεθύμνου

02.05.2013 & 13.08.2013 Αλφαβητικός πίνακας των 22 εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) που αξιολογήθηκαν θετικά για πλήρωση θέσεων με πενταετή θητεία στα Πρότυπα Πειραματικά Σχολεία

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Π.Π. ΓΕΛ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Π.Π.ΓΥΜ.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    ΡΕΘΥΜΝΟΥ Π.Π.ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΑΝΑΒΡΥΤΑ Π.Π.ΓΕΛ
ΓΚΑΔΡΗ ΕΛΕΝΗ    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Π.ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ    1ο ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ    Π.Σ.Π.Θ
ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ    ΑΛΕΞ/ΛΗΣ Π.Π.Δ.Σ.
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ    2ο ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΚΟΠΤΕΡΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ Π.Π. ΓΥΜ.
ΚΟΡΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ    Π.Σ.Π.Α
ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ    2ο ΑΘΗΝΑΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΛΑΪΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ    ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ Π.Π.ΓΥΜ.
ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    1o 12/Θ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ. Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΠΑΤΡΩΝ Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    ΑΝΑΒΡΥΤΑ  Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    1ο ΑΘΗΝΑΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΑΠΑΤΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩ    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Π.ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ    2ο ΑΘΗΝΑΣ Π.Π.ΓΥΜ.
ΠΙΤΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Π.Π.ΓΥΜ.
ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ   ΜΙΚΤΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΙΩΣΗ ΜΑΡΙΑ    ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Π.Π.Π.ΓΥΜ.


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2011-12

09.04.2012 Από το Υπουργείο Παιδείας Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2012. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 14.856. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 2.434 (ποσοστό 16,38%).

Μετάθεση από περιοχή σε περιοχή και σε μουσικά σχολεία έλαβαν οι παρακάτω 25 εκπαιδευτικοί ΠΕ07:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΔΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ/ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ναι (1701) Α΄ Ηρακλείου (Δ.Ε.)
ΒΟΜΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Όχι ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΖΩΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Όχι 53,57 (1802) Β΄ Θεσπρωτίας (Δ.Ε.)
ΗΛΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Ναι (1905) Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΘΑΣΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Ναι (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Όχι 65,97 (4201) Α΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Όχι 80,13 (2601) Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Ναι (1104) Δ΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΜΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ναι (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ναι (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΜΠΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Όχι ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΠΟΖΕΤΤΟ ΒΑΝΤΑ Ναι (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΝΤΕΡΙΜΠΕΕΒΑ-ΠΛΕΞΙΔΑ ΙΡΙΝΑ Ναι (6102) Β΄ Αθήνας (Δ.Ε.)
ΞΑΝΘΑΚΗ ΑΝΝΑ Όχι ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ Όχι 75,24 (2601) Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ναι (4701) Α΄ Φλωρινας (Δ.Ε.)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Όχι ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΛΚΑ ΘΩΜΑΗ Όχι 27,79 (1003) Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.)
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-                        ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Όχι ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Όχι 68,49 (2103) Γ΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΤΙΤΑΠΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ Όχι 20,34 (1004) Δ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.)
ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΩ Όχι ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΕΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Ναι (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ναι (1101) Α΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ναι (2101) Α΄ Καβάλας (Δ.Ε.)

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2010-11

06.07.2011 Από τον κλάδο Γερμανικής (ΠΕ07) μετατέθηκαν αμοιβαία:
Α) ΚΑΡΑΠΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, από το Γυμνάσιο Τυμπακίου (Β Ηρακλείου) στο Γυμνάσιο Λεχαίου (Γ Κορινθίας)
Β) ΣΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ από το Γυμνάσιο Λεχαίου (Γ Κορινθίας) στο Γυμνάσιο Τυμπακίου (Β Ηρακλείου)

12.05.2011 Από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνονται οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2011 από περιοχή σε περιοχή. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 15.799. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 1.329 (ποσοστό 8,41%).

Μετάθεση από περιοχή σε περιοχή έλαβαν οι παρακάτω 25 εκπαιδευτικοί ΠΕ07:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 59,50 Α΄ Φλωρινας (Δ.Ε.)
ΒΑΙΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 24,00 Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΒΩΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14,27 Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΓΑΡΙΤΑΤΖΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 80,24 Β΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 42,00 Γ΄ Φλώρινας (Δ.Ε.)
ΔΟΥΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32,18 Δ΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΔΡΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 72,15 Β΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 94,09 Α΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΚΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 53,00 Γ΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΑΤΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 33,22 Γ΄ Γρεβενών (Δ.Ε.)
ΚΛΕΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 34,76 Δ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 75,81 Β΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33,27 Δ΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 61,81 Γ΄ Μεσσηνίας (Δ.Ε.)
ΜΠΕΤΙΝΗ ΛΟΥΙΖΑ 26,97 Β΄ Ζακύνθου (Δ.Ε.)
ΜΠΟΤΚΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 13,66 Γ΄ Ευρυτανίας (Δ.Ε.)
ΜΠΟΥΡΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 76,43 Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΠΑΛΙΑΚΟΥΔΗ ΤΑΣΟΥΛΑ 60,14 Β΄ Φλώρινας (Δ.Ε.)
ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ 35,97 Α΄ Λευκάδας (Δ.Ε.)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 52,07 Γ΄ Ημαθίας (Δ.Ε.)
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18,66 Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΚΕΥΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 60,62 Β΄ Πιερίας (Δ.Ε.)
ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 33,23 Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΤΑΛΟΥΜΗ ΜΥΡΤΩ 16,24 Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.)
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΡΓΥΡΩ 47,33 Β΄ Ξάνθης (Δ.Ε.)

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07
 


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2009-10

08.06.2010 Από τον κλάδο Γερμανικής (ΠΕ07) μετατέθηκαν αμοιβαία:
Α) ΧΑΡΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, από το 1ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών Πέλλας στο Γυμνάσιο Μελίτης Φλώρινας
Β) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ από το Γυμνάσιο Μελίτης Φλώρινας στο 1ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών Πέλλλας

31.03.2010 Από το Υπουργείο Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης έτους 2010 όλων των κατηγοριών. Οι έγκυρες αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 15.615. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 3.919 (ποσοστό 25,09%).

Μετάθεση από περιοχή σε περιοχή έλαβαν οι παρακάτω 124 συνάδελφοι ΠΕ07:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ROHDE MICHAEL Α΄ Αθήνας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ Δ΄ Σάμου (Δ.Ε.) (2601) Α΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (4502) Β΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΒΑΚΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Α΄ Κεφαλληνίας (Δ.Ε.) (4003) Γ΄ Πρέβεζας (Δ.Ε.)
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ Δ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (0701) Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Β΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (2902) Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ Γ΄ Λασιθίου (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΒΕΡΝΑΡΔΟΥ ΖΩΗ Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΒΛΑΣΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (2202) Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΓΑΡΙΤΑΤΖΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ Γ΄ Ξάνθης (Δ.Ε.) (2603) Γ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (0301) Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.)
ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.) (2001) Α΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΓΚΙΝΤΕΡ ΗΡΑ – ΕΥΓΝΩΣΙΑ Β΄ Καστοριάς (Δ.Ε.) (2604) Δ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΔΑΛΑΒΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΑΡΕΤΗ Α΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ Δ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.) (3702) Β΄ Ξάνθης (Δ.Ε.)
ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (2403) Γ΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.)
ΔΟΠΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ Ξάνθης (Δ.Ε.) (2103) Γ΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (3104) Δ΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4601) Α΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4501) Α΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (1202) Β΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΑΝΗ Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΣΟΦΙΑ Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.) (2801) Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΑΖΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ΄ Φωκίδας (Δ.Ε.) (4201) Α΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Αργολίδας (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2201) Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ Χίου (Δ.Ε.) (4203) Γ΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΝΗ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1103) Γ΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΓΙΩΡΑ ΑΝΝΑ Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.) (3801) Α΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (3102) Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.) (2901) Α΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΠΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1702) Β΄ Ηρακλείου (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Α΄ Φωκίδας (Δ.Ε.) (0701) Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (6303) Γ΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (2803) Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ Β΄ Χίου (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.) (2804) Δ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΕΣΣΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ΄ Λασιθίου (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΚΙΓΜΑ ΚΛΕΙΩ Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.) (2702) Β΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΚΙΡΚΙΛΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (2901) Α΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (4602) Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ΄ Εβρου (Δ.Ε.) (3504) Δ΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΚΟΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1905) Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΚΟΤΕΝΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣ Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (2302) Β΄ Καστοριάς (Δ.Ε.)
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (2802) Β΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΡΟΥΔΙΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Δ΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (2001) Α΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Δ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΙΟΓΓΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (3502) Β΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.) (1603) Γ΄ Ημαθίας (Δ.Ε.)
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΦΑΙΔΡΑ Β΄ Κεφαλληνίας (Δ.Ε.) (2801) Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΛΑΜΠΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (5003) Γ΄ Χανίων (Δ.Ε.)
ΛΑΤΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ Α΄ Λακωνίας (Δ.Ε.) (2803) Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΛΙΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (2201) Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΛΙΑΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ Δ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (1104) Δ΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Β΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (2804) Δ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Β΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.) (3501) Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΜΑΛΙΑΜΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ΄ Ευρυτανίας (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γ΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (2003) Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ Β΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (0301) Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.)
ΜΟΥΤΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΜΠΑΚΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ΄ Σάμου (Δ.Ε.) (4404) Δ΄ Σερρών (Δ.Ε.)
ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (4603) Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΜΠΑΛΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Β΄ Ηρακλείου (Δ.Ε.) (5002) Β΄ Χανίων (Δ.Ε.)
ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (3501) Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΝΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ΄ Αργολίδας (Δ.Ε.) (6102) Β΄ Αθήνας (Δ.Ε.)
ΝΙΚΑ ΘΕΟΔΟΥΛΗ Β΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (6302) Β΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΝΤΕΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ ΙΩΑΝΝΑ Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4601) Α΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (6302) Β΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ΄ Μεσσηνίας (Δ.Ε.) (4603) Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (2801) Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2904) Δ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.) (6202) Β΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Α΄ Κορινθίας (Δ.Ε.) (1503) Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.)
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ΄ Χανίων (Δ.Ε.) (5002) Β΄ Χανίων (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ Δ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (1202) Β΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (2104) Δ΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (3502) Β΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (3101) Α΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ΄ Ευβοίας (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ Μαγνησίας (Δ.Ε.) (6203) Γ΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΠΑΡΔΑΛΗ ΟΛΓΑ Α΄ Ευρυτανίας (Δ.Ε.) (4601) Α΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΠΙΣΚΟΙΑ ΦΑΝΗ Α΄ Θεσπρωτίας (Δ.Ε.) (4502) Β΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Α΄ Αχαιας (Δ.Ε.) (1901) Α΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΠΟΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ΄ Αχαιας (Δ.Ε.) (2003) Γ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2703) Γ΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΡΕΚΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΡΟΦΥΤΗ ΜΑΡΙΑ Α΄ Αργολίδας (Δ.Ε.) (6301) Α΄ Δυτ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΣΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.) (2803) Γ΄ Κορινθίας (Δ.Ε.)
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (4502) Β΄ Τρικάλων (Δ.Ε.)
ΣΙΜΟΥ ΘΕΑΝΩ Α΄ Αιτωλ/νίας (Δ.Ε.) (0701) Α΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΠΟΛΥΜΝΙΑ Α΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (0703) Γ΄ Βοιωτίας (Δ.Ε.)
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ΄ Καβάλας (Δ.Ε.) (2102) Β΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.) (2604) Δ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΣΧΟΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Β΄ Αρτας (Δ.Ε.) (6402) Β΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.) (1905) Ε΄ Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.)
ΤΖΕΜΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (2202) Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.) (2702) Β΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΤΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Δ΄ Αχαιας (Δ.Ε.) (4003) Γ΄ Πρέβεζας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ Α΄ Καστοριάς (Δ.Ε.) (0903) Γ΄ Δράμας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Β΄ Ζακύνθου (Δ.Ε.) (4603) Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.)
ΤΣΑΚΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Β΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (2101) Α΄ Καβάλας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ Β΄ Ευβοίας (Δ.Ε.) (2202) Β΄ Καρδίτσας (Δ.Ε.)
ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΜΕΤΑΞΙΑ Γ΄ Λέσβου (Δ.Ε.) (1102) Β΄ Εβρου (Δ.Ε.)
ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (6401) Α΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.) (6401) Α΄ Πειραιά (Δ.Ε.)
ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ΄ Κοζάνης (Δ.Ε.) (2702) Β΄ Κοζάνης (Δ.Ε.)
ΤΣΙΡΝΕΡ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Γ΄ Ηλείας (Δ.Ε.) (1201) Α΄ Ευβοίας (Δ.Ε.)
ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Β΄ Φωκίδας (Δ.Ε.) (3102) Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.)
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Κέρκυρας (Δ.Ε.) (1802) Β΄ Θεσπρωτίας (Δ.Ε.)
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β΄ Εβρου (Δ.Ε.) (4201) Α΄ Ροδόπης (Δ.Ε.)
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Δ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.) (5101) Α΄ Χίου (Δ.Ε.)
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Λάρισας (Δ.Ε.) (2603) Γ΄ Κιλκίς (Δ.Ε.)
ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (4401) Α΄ Σερρών (Δ.Ε.)
ΧΑΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β΄ Εβρου (Δ.Ε.) (3802) Β΄ Πέλλας (Δ.Ε.)
ΧΕΡΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ Β΄ Αρκαδίας (Δ.Ε.) (2903) Γ΄ Κυκλάδων (Δ.Ε.)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β΄ Δωδεκανήσου (Δ.Ε.) (6203) Γ΄ Ανατ. Αττικής (Δ.Ε.)
ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ΄ Φθιώτιδος (Δ.Ε.) (2004) Δ΄ Ιωαννίνων (Δ.Ε.)

 

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07

ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07 ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ

ΒΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΛΑΔΩΝ

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ στο 2ο Πειραματικό Γυμνάσιο Αθήνας (από Α Αθήνας)
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ στο Πειραματικό Γυμνάσιο Κορίνθου (από Α Κορινθίας)

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΣΕΡΕΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ στο Μουσικό Σχολείο Βόλου (από Α  Βοιωτίας)
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ στο Μουσικό Κομοτηνής (από Α  Ροδόπης)
ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ στο Μουσικό Λαμίας (από Α Φθιώτιδος)

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ στο Καλλιτεχνικό Σχολείο Γέρακα (από Α Αν. Αττικής)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2008-09

14.05.2009 Με απόφαση του Υφυπουργού Παιδείας κ. Α. Λυκουρέντζου (Αρ.Πρωτ. 44182/Δ2/12.05.2009) επέρχονται ορισμένες αλλαγές στις μεταθέσεις που ανακοινώθηκαν στις 7 Απριλίου. Συγκεκριμένα για τον κλάδο ΠΕ07:
Α.Μετατίθεται συμπληρωματικά η συνάδελφος ΚΑΓΚΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ στην Α´ Ανατολικής Αττικής, μετά τη διαπίστωση λάθους στον υπολογισμό εντοπιότητας.
Β.Τροποποιούνται οι περιοχές μετάθεσης των παρακάτω:
– ΓΚΟΛΙΑ ΕΚΕΝΗ, αντί της Γ´ Κοζάνης μετατίθεται στην Α´ Κοζάνης
– ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, αντί της Α´ Κοζάνης μετατίθεται στη Γ´ Κοζάνης
– ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, αντί της Α´ Ανατ. Αττικής μετατίθεται στην Α´ Πειραιά
– ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, αντί της Α´ Πειραιά μετατίθεται στη Γ´ Αθήνας
Γ.Τροποποιούνται τα μόρια μετάθεσης, χωρίς όμως να αλλάζει η περιοχή μετάθεσης των συναδέλφων ΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΔΟΥΚΑ ΒΑΝΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ. Τα νέα μόρια μετάθεσης έχουν καταχωρηθεί στην έρευνα της Επιτροπής Ερευνών (Δ´ έκδοση).

07.04.2009 Ανακοινώθηκαν από το Υπ.Ε.Π.Θ οι μεταθέσεις των μονίμων εκπαιδευτικών από περιοχή σε περιοχή.Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 16.192. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 5.946 (ποσοστό 36.72%).
222 καθηγήτριες και καθηγητές ΠΕ07 – αριθμός ρεκόρ στη ιστορία του κλάδου – μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.

ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
ΑΓΑΘΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Α
ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α
ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΚΟ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤ ΣΕΡΡΩΝ Γ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΑΝΑΔΙΩΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΑΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΙΚΗ ΛΑΜΠΡ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓ ΣΑΜΟΥ Α
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΑΡΜΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΑΡΜΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΠΟΣΤ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
ΑΣΗΜΗ ΡΟΔΗ ΝΙΚΟΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γ
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤ ΑΧΑΙΑΣ Α
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΑΚΩΒ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΙΡΙΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Α
ΒΟΥΛΙΟΥΒΑΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΤΕΡ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΒΡΑΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΝΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΒΡΕΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΛΤΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΧΡΗΣΤ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΓΕΝΟΥΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛ ΣΑΜΟΥ Γ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΡΣΗ ΑΝΑΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΛΕΩΝΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙ ΠΟΛΥΧ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β
ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝ/Ν ΑΘΗΝΑΣ Β
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΘΥΜ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΤΡ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΓΙΩΤΑ ΚΟΥΜΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑ ΚΟΖΑΝΗΣ Α
ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΓΚΟΥΜΑ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δ
ΓΟΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΓΡΟΥΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΔΑΜΠΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΑΝΕΣΤ ΣΕΡΡΩΝ Γ
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Α
ΔΑΝΙΗΛ ΛΙΛΗ ΧΡΗΣΤ ΧΑΝΙΩΝ Β
ΔΑΠΟΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ-ΡΟΖ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΘΕΟΔΩ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β
ΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΩΝΣΤ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΔΙΚΑΙΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΔΟΥΚΑ ΒΑΝΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΙΣΤ ΚΙΛΚΙΣ Α
ΔΡΟΛΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΠΥΡΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΡΑΓΚ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ε
ΖΟΥΖΑΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΖΥΓΟΛΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΟΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΖΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΗΛΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤ ΑΧΑΙΑΣ Α
ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β
ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΗΤ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β
ΚΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ ΕΥΑΓΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΡΑΔΕΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΑΤΖ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β
ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΩΤΗΡ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Α
ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ ΛΑΡΙΣΑΣ Α
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΡΣΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΑΧΙΛΛ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΡΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ ΘΕΟΦΥ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩ ΚΟΖΑΝΗΣ Α
ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α
ΚΑΤΣΑΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΦΩΤΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α
ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΑΚΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ
ΚΛΕΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΠΟΛ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β
ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΔΜΟΝ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΠΥΡ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α
ΚΟΜΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΦΕΝΤΡΑ ΙΩΑΝΝ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΚΟΥΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΘΩΜΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΚΟΥΤΟΥΠΣΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΝΑΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β
ΚΟΥΤΣΙΟΓΓΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΞΕΝΟΦ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Δ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ-ΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘ ΣΑΜΟΥ Α
ΚΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΚΥΡΙΑΚΟΓΓΟΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΚΥΡΤΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΛΑΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΡΑΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Α
ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΛΑΜΠΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗ ΟΛΓΑ ΘΕΟΔΩ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΛΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΥΡ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ ΣΑΜΟΥ Β
ΛΙΑΛΙΟΥ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Δ
ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤ ΗΛΕΙΑΣ Γ
ΛΙΟΥΣΑ ΜΑΡΘΑ ΚΩΝ/Ν ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Δ
ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΥΡΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΛΥΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤ ΛΑΡΙΣΑΣ Α
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β
ΜΑΚΡΗ ΑΡΕΤΗ ΧΡΗΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟΣΤ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Β
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΜΑΡΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΧΡΗΣΤ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΠΕΤΡΟ ΧΙΟΥ Β
ΜΕΡΓΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΜΑ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΜΕΤΑΞΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΜΗΤΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α
ΜΙΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΜΜΑΝ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΜΙΧΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΕΥΑΓΓ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΜΟΛΝΑΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΤΕΡ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΜΟΛΟΧΙΔΟΥ ΖΩΗ ΧΑΡΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Γ
ΜΟΣΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΜΟΥΡΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΜΟΥΣΤΟΥ ΟΛΓΑ ΛΑΜΠΡ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Α
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΜΠΟΓΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓ ΞΑΝΘΗΣ Γ
ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΜΠΡΙΝΓΚ ΟΥΛΡΙΚΕ ΒΙΛΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ Β
ΝΟΤΤΑ ΣΟΥΖΑΝΑ ΝΙΚΟΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ε
ΝΤΖΟΥΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΝΤΟΥΓΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Δ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΑΝΗ ΑΘΑΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΙΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΠΑΝΑΓ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β
ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Δ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΠΑΡΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤ ΔΡΑΜΑΣ Α
ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΠΑΡΘΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣΧΑ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΠΕΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΪΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΠΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΛΟΥΚΑ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΠΡΑΣΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΗΡΑΚΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΣΑΚΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΣΙΓΑΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΑΚΩΒ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΕΥΓΕΝ ΞΑΝΘΗΣ Α
ΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓ ΑΘΗΝΑΣ Δ
ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝ ΓΕΩΡΓ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓ ΑΧΑΙΑΣ Α
ΣΠΙΓΓΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΥΑ ΑΛΕΞΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α
ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΗΡΑΚΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΙΜΟΛ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΚΥΡΑΤΣΑ ΔΗΜΗΤ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΕΩΝΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΣΦΗΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΧΡΗΣΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α
ΤΕΓΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΕΛΙΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΡΑΛΛΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Β
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΤΖΙΡΙΒΗΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΤΙΛΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΚΟΥΝ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΙΛΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΥΣΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Δ
ΤΟΛΥΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗ ΚΙΛΚΙΣ Α
ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΥΑΓΓ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΤΡΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΣΙΛ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΔΙΑΜΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α
ΤΣΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΑΝΤΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α
ΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ ΧΡΙΣΤΙ ΠΑΝΑΓ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ
ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓ ΚΟΖΑΝΗΣ Γ
ΤΣΙΡΟΥΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΧΙΛΛ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΤΣΙΤΙΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΟΛΥΧ ΕΥΒΟΙΑΣ Α
ΤΣΙΤΣΟΒΙΤΣ ΣΟΦΙΑ ΑΛΕΞΑ ΑΘΗΝΑΣ Α
ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΑΤΡΙΝ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α
ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Α
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛ ΕΒΡΟΥ Β
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΑΝΝΙΤΑ ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΣ Β
ΧΑΡΒΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΧΑΡΤΖΑΒΑΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΠΟΣΤ ΑΘΗΝΑΣ Γ
ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Γ
ΧΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α
ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Β

ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΕΤΑΤΕΘΕΝΤΩΝ ΠΕ07 ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ

ΒΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΛΑΔΩΝ

Επιτροπή Ερευνών: Επεξεργασία μεταθέσεων 2009 για τον κλάδο ΠΕ07

30.03.2009 Γνωστοποιήθηκαν οι μεταθέσεις στα Πειραματικά, Μουσικά, Καλλιτεχνικά και Διαπολιτισμικά σχολεία των μονίμων καθηγητών ΠΕ07.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (ΑΠΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ Α ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

ΠΙΤΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΑΠΟ Γ/ΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Γ/ΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ (ΑΠΟ Γ/ΣΙΟ ΑΝΟΙΞΗΣ Β ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΣΕΡΡΩΝ (ΑΠΟ Α ΣΕΡΡΩΝ)

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ07 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΑΠΟ Γ’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ

ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ (ΑΠΟ Δ’ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ (ΑΠΟ Γ’ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

ΔΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ/ΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΠΟ Α’ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2007-08

28.03.2008 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση ανήλθαν σε 16.696. Από τις παραπάνω αιτήσεις ικανοποιήθηκαν 6.632 (ποσοστό 39.72%).
193 καθηγήτριες και καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
WEISS CHRISTA ΛΥΚΕΙΟ ΘΗΡΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 25,4
ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ Γ/ΣΙΟ  ΕΡΥΘΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 29,41
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΙΝΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 27,05
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 22,7
ΙΒΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΠΑΛΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 21,74
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 24
ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΨΑΡΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 22,74
ΚΑΡΟΥΛΑ- ΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 24,49
ΚΕΤΣΑΝΙΝ ΜΙΡΑΝΤΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 57
ΚΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 25,23
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 25,49
ΜΑΛΑΜΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 56,16
ΝΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 11ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 24,63
ΝΑΤΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 19
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 31,75
ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΜΩΛΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 39,87
ΠΛΕΣΣΑ ΚΑΝΕΛΛΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 19,49
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 35,91
ΡΗΓΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 24,49
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 30,73
ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΡΝΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 42,83
ΤΕΡΨΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 21
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 19,07
ΤΣΙΡΟΥΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΞΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 39,58
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Α ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 4,49
ΒΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 10ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΒΟΛΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 30,13
ΓΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΧΑΡΝΩΝ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 22,4
ΔΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 27,98
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 01ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 42,65
ΖΟΥΖΑΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 20,32
ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΥΘΗΡΩΝ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 23
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΜΒΡΑΙΝΗΣ ΚΟΡΙΝΑΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 26,31
ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 32,51
ΑΠΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 06ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α ΑΧΑΙΑΣ 33,22
ΤΖΗΚΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1Ο ΓΥΜΝ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ Α ΑΧΑΙΑΣ 3,65
ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΡΕΒΒΕΚΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ Α ΑΧΑΙΑΣ 31,19
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΒΟΙΩΤΙΑΣ 3
ΜΑΝΑΒΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΥΡΟΥ Α ΔΡΑΜΑΣ 42,81
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΟΛΑΩΝ Α ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 14,5
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΣΟΥΦΛΙΟΥ Α ΕΒΡΟΥ 75,71
ΚΑΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΝΑΤΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Α ΖΑΚΥΝΘΟΥ 47,91
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41,07
ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38,08
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΟΣΜΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55,8
ΤΣΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΙΑΤΩΝ Α ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 26,5
ΜΟΛΟΧΙΔΟΥ ΖΩΗ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 94,99
ΝΟΤΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21,32
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 48,03
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 29,14
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΕΡΑΣΜΙΟΥ ΞΑΝΘΗΣ Α ΚΑΒΑΛΑΣ 55,29
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14,83
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 6,57
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 7
ΤΣΙΩΝΑ ΙΟΡΔΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 30,47
ΤΙΛΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ Α ΚΙΛΚΙΣ 56,14
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 5
ΤΣΕΡΩΝΗ ΑΛΕΞΑ-ΜΑΡΙΑ- Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΟΥ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 12,48
ΖΕΡΖΕΒΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΒΟΛΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 41,38
ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΑΝΑΗ 5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΒΕΡΟΙΑΣ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 32,63
ΤΣΙΛΦΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 46,47
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 36,4
ΚΟΤΣΟΝΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΔΑΜΥΛΗΣ Α ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 28,23
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΛΙΖΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 38,74
ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΚΑΛΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 20,24
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Γ/ΣΙΟ ΑΙΑΝΤΕΙΟΥ ΣΑΛΑΜ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 6
ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 7,49
ΚΟΡΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 13
ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΓΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 11
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΡΟΔΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 7
ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΥΜΗΤΤΟΥ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 37,82
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ/ΣΙΟ  ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 26,09
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 19,23
ΜΑΝΑΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΜΟΚΟΥ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 23,99
ΝΤΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΤΥΛΙΔΑΣ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ 16,76
ΚΟΣΠΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 8ΟΝ ΓΥΜΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α ΧΑΝΙΩΝ 52,79
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΒΕΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΤΑΝΟΥ Α ΧΑΝΙΩΝ 67,97
ΚΟΥΖΙΜΠΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ Α ΧΙΟΥ 28,73
ΜΙΧΑΛΕΡΗ ΑΝΝΑ 15ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ Β ΑΘΗΝΑΣ 20,23
ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Β ΑΘΗΝΑΣ 23,4
ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗ ΑΓΛΑΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ Β ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 14,31
POHL NATHALIE 04ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 19,24
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 30,66
ΜΑΝΑΒΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 32
ΜΙΧΟΥ ΜΑΙΡΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 33,66
ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 40,32
ΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 40,49
ΣΤΟΙΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΝΗΣ Β ΔΡΑΜΑΣ 38,76
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΟΠΑΙΩΝ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 19,66
ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΕΩΣ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7,98
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΜΑ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 12,06
ΣΥΚΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ Β ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7
ΜΠΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΜΙΚΤΟΝ Β ΕΒΡΟΥ 12,49
ΧΑΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ Β ΕΒΡΟΥ 24,99
ΓΡΟΥΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Β ΗΜΑΘΙΑΣ 43,39
ΜΑΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΒΩΤΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β ΗΜΑΘΙΑΣ 46,39
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΡΝΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28,57
ΛΙΑΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25,25
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15,49
ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11,63
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10,73
ΤΣΑΛΓΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΝΩΝ Β ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14,24
ΑΡΜΕΝΗ ΑΝΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ Β ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16,14
ΤΖΙΩΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Β ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13,98
ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΣΕΡΒΙΩΝ Β ΚΟΖΑΝΗΣ 45,22
ΚΟΚΟΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ/ΣΙΟ  ΓΚΟΥΡΑΣ Β ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 29,25
ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ Β ΛΑΡΙΣΑΣ 28,6
ΡΟΤΑΟΥΓΚ ΜΑΙΡΗ- ΠΑΤΡΙ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β ΛΑΡΙΣΑΣ 4
ΛΟΡΕΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Β ΠΕΙΡΑΙΑ 16,66
ΝΤΑΙΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟ Β ΠΕΙΡΑΙΑ 4
ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ Β ΠΕΙΡΑΙΑ 4
ΚΑΡΑΓΙΩΡΑ ΑΝΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Β ΠΕΛΛΑΣ 58,81
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΔΕΣΚΑΤΗΣ Β ΠΕΛΛΑΣ 43,01
ΚΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Β ΠΡΕΒΕΖΑΣ 7,81
ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Β ΦΛΩΡΙΝΑΣ 36,82
ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΚΥΡΑΤΣΑ Γ/ΣΙΟ  ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36,71
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 29,8
ΤΣΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 40,33
ΦΕΣΤΙΔΟΥ ΑΥΓΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΛΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 32,18
BAGO SZILVIA-ILON 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΟΔΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 14
BRAUNLICH BERND 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 8,13
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 12,5
ΔΙΝΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 02ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 8,24
ΚΑΓΚΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 11,5
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 27,57
ΚΑΣΙΜΗ ΙΩΑΝΝΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,74
ΚΡΙΜΙΤΖΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 36
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 41,58
ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ ΜΙΚΤΟΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 8,49
ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 17,24
ΝΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΝΩΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 17,91
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 30,66
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΤΡΑΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,07
ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΓΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 12,29
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΡΑΒΙΑΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,91
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΜΙΚΤΟΝ Γ ΑΘΗΝΑΣ 7,98
ΤΑΤΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 16,22
ΤΙΛΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 9,48
ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΣΟΧΩΡΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 12,91
KAMBITSIS-HETZEL ULRIKE 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 30,32
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 13
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 26,24
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΣΙΦΝΟΥ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 14,23
ΚΟΜΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ Γ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 6
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3Ο  ΛΥΚΕΙΟ  ΧΙΟΥ Γ ΕΒΡΟΥ 10,99
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ Γ ΕΒΡΟΥ 8,74
ΜΑΡΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΕΡΑΣ Γ ΕΒΡΟΥ 8
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ Γ ΕΒΡΟΥ 41,55
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΓΛΑΥΚΗΣ Γ ΗΜΑΘΙΑΣ 61,79
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ Γ ΚΟΖΑΝΗΣ 26,49
ΤΖΗΚΑ ΧΡΥΣΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΡΙΑΣ Γ ΚΟΖΑΝΗΣ 28,66
ΤΣΙΤΣΟΒΙΤΣ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΩΛΟΥ Γ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 5,49
ΔΟΠΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΟΥΦΛΙΟΥ Γ ΞΑΝΘΗΣ 31,14
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΘΑ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΝΗΣ Γ ΞΑΝΘΗΣ 37,33
ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ ΠΕΛΛΑΣ 53,9
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ-ΑΝΤΩΝ Γ/ΣΙΟ  ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ Γ ΣΕΡΡΩΝ 38,41
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ΟΝ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ Γ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 24,15
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 49,56
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΜΙΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 51,73
ΝΟΤΤΑ ΣΟΥΖΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΛΙΤΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 59,56
ΞΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΓΑΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 46,7
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 58,23
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΙΣΣΟΥ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 62,01
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΥΣΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 47,26
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ Γ ΧΑΝΙΩΝ 10,31
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΟΔΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 20
ΒΟΜΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ 26,65
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΦΙΟΡΟΥΛΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 19,15
ΓΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΥΣΤΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 24,99
ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ Δ ΑΘΗΝΑΣ 44,24
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 7ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 24,48
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 26,08
ΜΑΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ ΗΛΕΙΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 23,99
ΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 24
ΠΑΓΩΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ/ΣΙΟ  ΒΕΛΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 27,24
ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 05ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 21,82
ΠΥΡΕΝΗ ΕΛΕΝΗ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 29,9
ΣΑΓΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 05ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 23,56
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 32,13
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΘΗΒΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ 28,87
ΤΣΟΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 06ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΡΟΔΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ 18
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΧΑΡΟΥΛΑ Γ/ΣΙΟ  ΘΙΝΑΛΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Δ ΕΥΒΟΙΑΣ 8,66
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ Δ ΗΛΕΙΑΣ 50,33
ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΛΚΙΣ Δ ΚΙΛΚΙΣ 54,83
ΣΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Δ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 10,83
ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΘΗΒΑΣ Δ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 4
ΣΙΓΑΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΗΣ Δ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 8,66
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ Δ ΛΑΡΙΣΑΣ 28,81
ΝΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΖΙΠΑΡΙΟΥ ΚΩ Δ ΛΑΡΙΣΑΣ 47
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Δ ΛΕΣΒΟΥ 6,29
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΡΙΝΗΣ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 39,29
ΜΠΟΥΡΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΩΤΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 32,44

Μεταθέσεις κλάδου Γερμανικής Φιλολογίας 2008

Επιτροπή Ερευνών: Επεξεργασία βάσεων μετάθεσης 2008 κλάδου ΠΕ07

04.03.2008 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 4 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Καλλιτεχνικά και Πειραματικά Σχολεία.

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Από: Α´ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
2.ΙΕΡΩΝΥΜΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ07
Από: Β´ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ07
Από: ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γ´ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1ο Γ/ΣΙΟ
2.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΠΕ07
Από: ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γ´ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ/ΣΙΟ-ΓΕΛ του Α.Π.Θ

Δεκέμβριος 2007 – Μάρτιος 2008 H Eπιτροπή Ερευνών της Πανελλήνιας Ένωσης με τη βοήθεια δεκάδων συναδέλφων από όλη τη χώρα συγκέντρωσε τους πίνακες μορίων μετάθεσης της Β/θμιας Εκπαίδευσης.
Στους πίνακες αυτούς καταγράφονται ανά γεωγραφικό διαμέρισμα όλοι οι μόνιμοι καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας που κατέθεσαν αίτηση μετάθεσης από 1/11/07 ως 30/11/07.

Πίνακες μορίων μετάθεσης Β/θμιας Εκπ/σης σχ. έτους 2007-08


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2006-07

09.05.2007: Βάσεις μεταθέσεων όλων των κλάδων

Μεταθέσεις 09/05/07: Μια πρώτη προσέγγιση (aktuell, τ.13)

09.05.2007 Ανακοινώθηκαν 142 μεταθέσεις μονίμων καθηγητών Γερμανικής, από περιοχή σε περιοχή.

Αλφαβητικός πίνακας μετατεθέντων καθηγητών Γερμανικής

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
BECKER DIANA-ANTJE ROLF Γ/ΣΙΟ  ΚΥΘΗΡΩΝ Α ΧΑΝΙΩΝ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ ΙΩΑΝΝ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΦΑΡΣΑΛΩΝ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΘΗΒΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΓΑΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Α ΡΟΔΟΠΗΣ
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΝΟΤΑ ΣΤΑΥΡ Γ/ΣΙΟ  ΛΙΘΑΚΙΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΙΔΑΙΑΣ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΒΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝ/Ν Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΩΜΑΣ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΡΑΧΩΝ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΝΤΕ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Α ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΞΩΝ Α ΧΑΝΙΩΝ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΑΥΛΟ Γ/ΣΙΟ  ΒΥΡΩΝΕΙΑΣ Α ΗΜΑΘΙΑΣ
ΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΕΩΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΧΑΙΝΩΝ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΒΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΛΜΥΡΟΥ Α ΠΕΛΛΑΣ
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΗΤ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΧΡΗΣΤ ΓΥΜΝ   ΑΓ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Γ ΕΒΡΟΥ
ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΤΡ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΙΟΥ Α ΞΑΝΘΗΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΙΠΟΛΗ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΧΑΛΙΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΚΟΥΛΙΑΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΛΕΥΘ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΣΟΧΩΡΙΟΥ Δ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΑΒΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ Γ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Β ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΑΛ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΤΑΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Α ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝH ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΝΙΤΣΗΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘ 14ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ Β ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΟΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΒΑΡΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΖΑΝΗΣ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ ΚΩΝΣΤ 1Ο  Τ Ε Ε  ΚΑΛΥΜΝΟΥ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΘΑ ΞΕΝΟΦ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΡΙΝΗΣ Α ΞΑΝΘΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΓΡΗΓΟ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Β ΠΙΕΡΙΑΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Β ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓ 6ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΧΑΡΑ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΤΟ Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ Β ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΝΕΛΛΗ ΔΟΜΝΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΠΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΑΤΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ ΠΑΝΤΕ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ Α ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΚΥΔΡΑΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΗΜΑ Γ/ΣΙΟ  ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ Δ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΛΥΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΓΚΟΥΡΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤ 05ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΑΚΡΙΣΙΩΝ ΗΛΕΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΟΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΥΣΤΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤ 48ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΘΗΝΑΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΜΛΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΑΝΩΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΗΦ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ ΒΛΑΣΙ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ Α ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΙΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΟΠΑΙΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΡΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΜΑ Α ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΗΛΙΩΝΗ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗ 4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ Α ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ Α ΣΑΜΟΥ
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤΑΥΡ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΖΑΧΑΡ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΡΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΥΛΙ 2ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΛΜΥΡΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡ ΝΙΚΟΛ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΦΙΠΑΓΙΤΩΝ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΑ ΖΑΜΠΙ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ ΜΕΣΗΣ Α ΑΧΑΙΑΣ
ΝΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΩΝΙ Γ/ΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Β ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΗΜΗΤ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α ΡΟΔΟΠΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΑΜΙΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ?ΜΑΡΙ ΑΠΟΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΛΗΜΝΟ Β ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-PELEI ΕΛΛΕΝ ΧΟΡΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΓΡΑΒΙΑΣ Α ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΝΑΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΑ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ Α ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΚΩΒ Γ/ΣΙΟ  ΔΡΕΠΑΝΟΥ Γ ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟ 3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΜΗΛΟΥ Δ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΣΣΗΣ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΟΡΔΑ Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΓΑΛΑΤΙΣΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΕΤΕΡΣΕΝ-ΠΑΤΣΙΑΔΑ ΝΤΟΡΙΣ ΠΕΤΡΑ ΦΡΙΤΣ Γ/ΣΙΟ  ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΙ ΜΠΙΡΓΚΙΤ ΧΑΝΣ Γ/ΣΙΟ  ΨΑΡΩΝ Β ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΟΥΣΙΚ Α ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΟΠΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΧΡΙΣ ΚΩΝΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΕΝΙΖ 2ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΝΙΚΟΛ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΛΕΥΚΩΝΑ ΣΕΡΡΩΝ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΝΑΓ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΤΣΟΒΟΥ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΗΓΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΡΑΣ Γ/ΣΙΟ  ΣΙΦΝΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Α ΠΕΛΛΑΣ
ΡΙΑΚΟΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΩΝ/Ν Γ/ΣΙΟ  ΑΝΟΙΞΕΩΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΜΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓ 4ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α ΧΙΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ 14ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΙΝΑΣ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΟΣ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΩΚΡΑ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΕΡΕΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Α ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΗΜΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΩΚΡΑ Γ/ΣΙΟ  ΔΟΛΙΑΝΩΝ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΔΕΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ Α ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΛΙΜΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΧΡΗΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΣΕΡΒΙΩΝ Δ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΟΛΤΣ ΕΣΤΕΡ-ΡΙΤΑ ΧΟΥΜΠ Γ/ΣΙΟ  ΙΟΥ Δ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΕΟΔΩ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΞΑΝΘΗΣ Γ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΤΥΡΝΑΒΟΥ Α ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΝΑΝΤΩΝ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ  ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ Α ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Α ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΓΓΕΛ Γ/ΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Β ΠΕΛΛΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΛΕΥΘ Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟ Γ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑ Γ/ΣΙΟ  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΩΤΗΡ Γ/ΣΙΟ  ΦΑΡΚΑΔΟΝΟΣ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΚΑΛΕΝΤΙΝΗΣ Α ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΘΕΟΦΑ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΡΙΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓ 1Ο ΓΥΜΝ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ Β ΧΑΝΙΩΝ
ΤΡΥΦΩΝ ΘΩΜΑΗ ΘΕΟΔΩ Γ/ΣΙΟ  ΛΑΙΜΟΥ Γ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Β ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΣΕΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤ 2ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ Β ΣΕΡΡΩΝ
ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΖΑΡ 5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ Α ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛ 1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΙΟΥ Α ΑΧΑΙΑΣ
ΤΣΟΥΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Γ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΣΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝ 2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΥΡΓΟΥ Α ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΦΟΡΛΙΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΗΤ Γ/ΣΙΟ  ΔΕΣΚΑΤΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΛΤΙ Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΘΕΡΜΩΝ ΞΑΝΘΗΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩ Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΠΕΛ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛ Γ/ΣΙΟ  ΒΟΛΙΣΣΟΥ Δ ΣΕΡΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤ Γ/ΣΙΟ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Γ/ΣΙΟ  ΓΛΑΥΚΗΣ Α ΞΑΝΘΗΣ

12.04.2007 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 5 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Πειραματικά Σχολεία:
1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Κρήτης
2.ΚΟΠΤΕΡΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο της Ευαγγελικής
3.ΜΠΟΤΑ ΜΑΡΙΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Αιγαίου
4.ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Πατρών
5.ΧΑΤΖΗΓΙΩΣΗ ΜΑΡΙΑ στο Πειραματικό Γυμνάσιο του Πανεπιστημίου Μακεδονίας

Έρευνα της Επιτροπής Ερευνών
«ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ (ΠΕ07) TΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2004/2005 ΚΑΙ 2005/2006»


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2005-06

14.04.2006 74 καθηγήτριες και καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.

Αλφαβητικός πίνακας μετατεθέντων ΠΕ07

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡ. ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ROHDE MICHAEL Α ΑΘΗΝΑΣ 38.49
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 34.80
ΒΕΡΑΝΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ Γ ΑΘΗΝΑΣ 34.98
ΒΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Β ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 20.33
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 36.29
ΓΙΑΣΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.31
ΓΙΟΒΙΤΣΙΤΣ ΜΠΟΣΙΛΚΑ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 30.25
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Δ ΑΘΗΝΑΣ 22.23
ΓΙΟΛΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ Α ΠΙΕΡΙΑΣ 60.22
ΓΚΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.81
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΣΟΦΙΑ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.90
ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α ΛΑΡΙΣΑΣ 54.56
ΔΑΙΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 2.49
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 39.31
ΔΑΝΙΗΛ ΛΙΛΗ Α ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 27.28
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΑΧΑΙΑΣ 40.89
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ ΠΕΛΛΑΣ 8.16
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Β ΛΑΣΙΘΙΟΥ 4.82
ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.48
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 18.66
ΕΥΡΙΔΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 31.66
ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 17.53
ΖΕΥΓΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 48.14
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 19.89
ΚΑΡΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 14.35
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑ ΜΑΡΙΑ Α ΧΑΝΙΩΝ 22.63
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ Α ΑΘΗΝΑΣ 32.81
ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 58.64
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Β ΠΕΛΛΑΣ 39.43
ΚΟΥΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Α ΑΘΗΝΑΣ 22.75
ΛΑΪΝΑ ΜΑΡΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 58.00
ΛΙΟΥΣΑ ΜΑΡΘΑ Β ΣΕΡΡΩΝ 28.23
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 31.55
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Α ΖΑΚΥΝΘΟΥ 34.62
ΜΑΥΡΟΝΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ Δ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 8.16
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 42.32
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΧΑΝΙΩΝ 73.90
ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Γ ΠΕΛΛΑΣ 44.24
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ ΠΕΛΛΑΣ 8.32
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡ Α ΑΘΗΝΑΣ 23.32
ΜΠΟΥΜΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ ΣΕΡΡΩΝ 65.24
ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 32.40
ΜΠΟΥΣΤΑΝΤΖΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.17
ΝΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.40
ΝΤΟΥΓΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 27.47
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 41.05
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ ΠΕΛΛΑΣ 43.45
ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 47.15
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 37.48
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 59.14
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 35.00
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Δ ΑΘΗΝΑΣ 34.00
ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 20.16
ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Β ΚΑΒΑΛΑΣ 32.72
ΠΙΤΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.65
ΠΙΤΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.34
ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ Δ ΑΘΗΝΑΣ 12.32
ΡΙΓΚΕΡ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΙΚΑΤ. Γ ΠΕΛΛΑΣ 3.32
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.90
ΣΕΠΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Β ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 51.63
ΣΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.98
ΣΤΕΡΓΙΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Δ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36.64
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ Β ΚΟΖΑΝΗΣ 47.43
ΤΣΙΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 45.79
ΤΣΟΚΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Α ΛΑΡΙΣΑΣ 9.66
ΦΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΛΑΡΙΣΑΣ 23.88
ΦΛΕΓΓΑ ΑΝΝΑ Α ΑΘΗΝΑΣ 40.32
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 32.38
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β ΣΕΡΡΩΝ 35.97
ΧΑΝΝΣ ΑΝΤΖΕΛΑ Γ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 41.15
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 57.01
ΧΑΡΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ ΠΕΛΛΑΣ 6.66
ΧΥΤΗΡΗ ΕΛΕΝΑ ΦΟΙΒΗ Α ΑΧΑΙΑΣ 24.00
ΧΩΛΙΔΟΥ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ Γ ΚΑΒΑΛΑΣ 38.02

Βάσεις Μεταθέσεων Β/θμιας Εκπαίδευσης 2006

13.04.2006 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 3 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Μουσικά και Πειραματικά Σχολεία.

ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (Μουσικό Σχολείο Βόλου)
2.ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (Μουσικό Σχολείο Ηρακλείου)

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1.ΑΛΗΖΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Γυμνάσιο Ευαγγελικής)


ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2004-05

28.04.2005 94 καθηγήτριες και καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας μετατίθενται από περιοχή σε περιοχή.

Αλφαβητικός πίνακας μετατεθέντων ΠΕ07

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΡΙΑ
ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Γ/ΣΙΟ  ΜΕΛΙΤΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 33,68
ΑΓΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΑΡΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΛΙΒΑΔΙΑΣ ΣΙΝΤΙΚΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,91
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α ΠΡΕΒΕΖΑΣ 89,83
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΡΙΤΑ-ΟΡΣΙΛΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΝΩ ΘΕΡΜΩΝ ΞΑΝΘΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΟΣΜΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,5
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,22
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 26,25
ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΗ 01ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 34,47
ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 29,98
ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 36,75
ΒΑΡΤΑ ΙΝΓΚΡΙΤ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α ΞΑΝΘΗΣ 50,97
ΒΟΛΤΣΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      Γ/ΣΙΟ  ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΠΑΤΡΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 35,49
ΒΟΥΛΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΗΣ Α ΔΡΑΜΑΣ 38
ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 26,99
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 90
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΝ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
ΔΑΛΚΙΛΙΤΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 44,32
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΦΟΥΡΝΩΝ ΙΚΑΡΙΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 35,49
ΔΑΝΙΗΛ ΛΙΛΗ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΑΛΜΥΡΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 24,79
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΝΗΘΟΥ Γ ΑΘΗΝΑΣ 34,15
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ  5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΥΟΣΜΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,82
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ      Γ/ΣΙΟ  ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΘΗΒΩΝ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31,48
ΖΑΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΠΕΛΛΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 34,74
ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΖΕΡΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 06ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΧΑΡΝΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 29,82
ΖΟΡΜΠΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ Α ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 43,85
ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΕΧΙΝΟΥ ΞΑΝΘΗΣ Α ΗΜΑΘΙΑΣ 32
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 44,99
ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΟΛΙΧΝΗΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,56
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 39,5
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΡΝΙΣΣΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 38,66
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32,8
ΚΑΡΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30,59
ΚΑΣΤΟΡΑ ΑΓΛΑΙΑ  13Ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 34,82
ΚΑΦΙΔΑ ΕΙΡΗΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ Α ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 34,92
ΚΟΝΤΗ ΛΟΥΚΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΛΩΡΙΝΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,49
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 39,49
ΚΟΣΠΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,49
ΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,48
ΚΟΥΛΑ ΛΙΑΝΤΑ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ      Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 36,2
ΛΑΔΑ ΕΥΑ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Γ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 54,09
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Γ/ΣΙΟ  ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 24
ΛΕΝΤΖΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,66
ΛΙΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΛΑΓΚΑΔΑ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 47,89
ΜΑΜΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  5ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ Α ΑΘΗΝΑΣ 15,82
ΜΑΞΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 27,41
ΜΑΡΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΣΣΗΣ Δ ΑΘΗΝΑΣ 35,77
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ ΑΘΗΝΑΣ 48,09
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 38,12
ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ  3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25,83
ΜΗΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 42,49
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΧΑΡΝΩΝ Α ΠΡΕΒΕΖΑΣ 32,82
ΜΟΥΦΤΟΓΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΝΕΟΥ ΜΑΡΜΑΡΑ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 46,99
ΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ  3ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Α ΡΕΘΥΜΝΟΥ 35,74
ΜΠΙΡΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΝΑΟΥΣΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32,21
ΜΠΛΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΙΕΡΙΣΣΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 43,59
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ Α ΠΙΕΡΙΑΣ 77,33
ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 39,25
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ 1ΟΝ  Γ/ΣΙΟ  ΠΑΛΑΜΑ Β ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19,05
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΦΙΛΥΡΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,84
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 57,23
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 45,16
ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Α ΠΕΙΡΑΙΑ 39,99
ΠΑΠΑΤΖΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      ΛΥΚΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ Α ΣΕΡΡΩΝ 30,9
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 40,86
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΙΛΚΙΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 32,99
ΠΙΣΧΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α ΕΥΒΟΙΑΣ 50,82
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ      Γ/ΣΙΟ  ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24,95
ΠΟΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ Α ΕΒΡΟΥ 56,98
ΡΩΜΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α ΠΡΕΒΕΖΑΣ 48,51
ΣΑΒΒΑ ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΡΙΟΥ Β ΑΧΑΙΑΣ 72,99
ΣΑΛΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΣΚΥΔΡΑΣ Δ ΚΙΛΚΙΣ 21,4
ΣΓΑΡΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Β ΑΘΗΝΑΣ 18,73
ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΣΟΧΟΥ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 48,74
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α ΚΑΒΑΛΑΣ 34,31
ΣΤΟΥΝΤΛΕ ΖΙΓΚΡΙΝΤ ΙΛΖ      Γ/ΣΙΟ  ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α ΑΘΗΝΑΣ 53,25
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Β ΠΙΕΡΙΑΣ 49,63
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΚΙ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51,16
ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      Γ/ΣΙΟ  ΜΩΛΟΥ Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17
ΤΣΑΓΓΑ ΑΔΡΙΑΝΗ 09ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΑΘΗΝΑΣ 36,14
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ      Γ/ΣΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ ΠΕΙΡΑΜ.ΠΑΝΕΠΙ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 48,02
ΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  4ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ ΑΤΤΙΚΗ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 26,89
ΤΣΙΑΠΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ  7ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α ΚΙΛΚΙΣ 29,32
ΤΣΙΚΡΙΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ      Γ/ΣΙΟ  ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 39,08
ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ      Γ/ΣΙΟ  ΣΙΦΝΟΥ Β ΑΘΗΝΑΣ 36
ΧΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ      Γ/ΣΙΟ  ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54
ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ  7ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΠΑΤΡΑΣ Α ΑΘΗΝΑΣ 23
ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α ΚΕΡΚΥΡΑΣ 26
ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ  1ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΔΑΦΝΗΣ Α ΑΝΑΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 24,3
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ      Γ/ΣΙΟ  ΠΕΤΡΑΙΑΣ ΠΕΛΛΗΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 33,73
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2ΟΝ Γ/ΣΙΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 34,31
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΣΥΚΙΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50,48
ΧΕΝΚΕΝΧΕΡΜ ΑΝΚΕ      Γ/ΣΙΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α ΕΥΒΟΙΑΣ 33,4
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      Γ/ΣΙΟ  ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Γ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 31,83

Βάσεις μεταθέσεων 2005 του κλάδου ΠΕ07

22.04.2005 Ανακοινώθηκαν οι μεταθέσεις 3 καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας σε Μουσικά και Πειραματικά Σχολεία.

ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
ΚΑΤΣΙΒΕΛΑ ΟΛΓΑ (Μουσικό Σχολείο Αλίμου από Γ/σιο Σούδας Χανίων)
ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (Μουσικό Σχολείο Παλλήνης από 1ο Γυμνάσιο Ν.Ηρακλείου)

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (2ο Πειραματικό Γυμνάσιο Ανατολικής Θεσ/νίκης από 2ο Γυμνάσιο Συκεών Δυτικής Θεσ/νίκης)

Στην υποσελίδα αυτή μπορείτε να βρείτε τα ονόματα και τις περιοχές πρώτης τοποθέτησης των 1.289 εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07), που διορίστηκαν ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί στη δημόσια πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια εκπαίδευση από το σχολικό έτος 2005 – 2006.

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2023-2024

24.05.2023 Το Υπουργείο Παιδείας ανακοινώνει τον διορισμό δεκατριών (13) εκπαιδευτικών ΠΕ07, επτά (7) συνάδελφοι στη Δευτεροβάθμια και έξι (6) συνάδελφοι στην Πρωτοβάθμια.

ΕΠΙΘΕΤΟ                                            ΟΝΟΜΑ                                             ΚΛΑΔΟΣ     ΣΕΙΡΑ           ΜΟΡΙΑ            ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ 

ΧΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ07 75 96,5 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (Δ.Ε.)
ΑΓΙΑΣΟΦΙΤΗ ΖΩΗ ΠΕ07 80 95 Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ07 87 93,35 Γ΄ ΣΑΜΟΥ (Δ.Ε.)
ΦΙΛΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΕ07 88 92,88 ΛΑΚΩΝΙΑΣ (Π.Ε.)
ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ07 89 92,78 Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ07 90 92,78 ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Π.Ε.)
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΖΩΗ ΠΕ07 92 92,58 Α΄ ΣΑΜΟΥ (Δ.Ε.)
ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ07 94 91,63 Β΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Δ.Ε.)
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ07 99 90,63 Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΖΗΦΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ07 100 90,48 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ ΠΕ07 101 90,45 Α΄ ΛΕΣΒΟΥ (Π.Ε.)
ΤΡΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕ07 103 90,23 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.)
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ07 106 89,45 ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.)

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2022-2023

02.08.2022 Μόνιμοι διορισμοί 16 εκπαιδευτικών ΠΕ07 σε κενές οργανικές θέσεις σχολείων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης, από τους τελικούς αναμορφωμένους πίνακες κατάταξης της Προκήρυξης 2ΓΕ/2019 του ΑΣΕΠ.

Επώνυμο Όνομα Σειρά Πίνακα Σειρά Διορισμού Περιοχή Διορισμού
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 1 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.)
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ 61 2 Β΄ ΚΑΒΑΛΑΣ (Π.Ε.)
ΣΙΓΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 63 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.)
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 69 4 Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Δ.Ε.)
ΝΤΟΣΤΑ ΜΑΡΙΑ 70 5 ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Π.Ε.)
ΚΑΝΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 71 6 ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 73 7 Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Δ.Ε.)
ΛΕΜΟΝΟΥΔΑ ΑΝΕΤΑ 74 8 Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.)
ΡΟΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 76 9 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Π.Ε.)
ΔΑΡΑΔΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 77 10 Α΄ ΣΑΜΟΥ (Δ.Ε.)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 78 11 ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.)
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 79 12 Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΛΑΒΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 82 13 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Π.Ε.)
ΠΑΛΙΑΛΕΞΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 83 14 Α΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (Δ.Ε.)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 85 15 Α΄ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ (Π.Ε.)
ΝΤΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 86 16 Β΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.)

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2021-2022

04.08.2021 Μόνιμοι διορισμοί 53 εκπαιδευτικών ΠΕ07 σε κενές οργανικές θέσεις σχολείων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης, από τους τελικούς αναμορφωμένους πίνακες κατάταξης της Προκήρυξης 2ΓΕ/2019 του ΑΣΕΠ.

Οι συνάδελφοι ΠΕ07 που διορίζονται και οι περιοχές διορισμού τους – η ένδειξη (Π.Ε.) δηλώνει τη βαθμίδα της Α/θμιας Εκπαίδευσης και η ένδειξη (Δ.Ε.) τη βαθμίδα της Β/θμιας Εκπαίδευσης:

Επώνυμο    Όνομα    Σειρά Πίνακα    Σειρά Διορισμού    Περιοχή Διορισμού
ΜΙΛΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    1    1    ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.)
ΠΑΛΛΗ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2    2    Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Π.Ε.)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    7    3    ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Π.Ε.)
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    8    4    Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Π.Ε.)
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ    ΦΑΝΗ    9    5    ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.)
ΓΑΒΡΙΛΙΩΤΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    10    6    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΠΕΤΡΙΔΟΥ    ΘΕΑΝΩ    12    7    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ    ΑΡΓΥΡΩ    13    8    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.)
ΝΤΑΒΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    14    9    ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Π.Ε.)
ΚΑΜΠΟΥΡΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    15    10    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΓΚΕΚΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    16    11    Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Π.Ε.)
ΤΑΣΙΚΑ    ΘΕΟΔΩΡΑ    17    12    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.)
ΚΑΠΕΤΑ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ    18    13    ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.)
ΣΑΡΡΗ    ΜΑΡΙΝΑ    20    14    Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Π.Ε.)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    21    15    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.)
ΜΗΤΡΟΥ    ΑΝΝΑ    22    16    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.)
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ    ΕΥΘΥΜΙΑ    25    17    Β΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Δ.Ε.)
ΠΟΛΙΤΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΑ    26    18    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΧΑΡΜΑΝΤΑ    ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ    27    19    Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Π.Ε.)
ΜΑΝΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    28    20    ΑΡΚΑΔΙΑΣ (Π.Ε.)
ΧΑΤΖΑΚΗ    ΘΕΩΝΗ    29    21    ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Π.Ε.)
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    30    22    ΑΡΤΑΣ (Π.Ε.)
ΦΟΥΚΑΡΑΚΗ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ    31    23    ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ    ΜΑΡΘΑ    32    24    ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.)
ΠΑΝΟΥ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    33    25    ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.)
ΤΕΝΕΝΤΕ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    34    26    ΑΧΑΪΑΣ (Π.Ε.)
ΜΟΥΤΣΙΚΑ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    36    27    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΤΣΟΜΠΟΛΗ    ΒΑΙΤΣΑ    37    28    Β΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Δ.Ε.)
ΤΖΙΜΟΥ    ΠΟΛΥΞΕΝΗ    38    29    ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Π.Ε.)
ΧΑΡΜΑΝΤΖΗ    ΣΟΦΙΑ    39    30    Β΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    ΑΝΝΑ    40    31    Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.)
ΖΕΪΜΠΕΚΗ    ΡΟΖΑΛΙΑ    41    32    ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Δ.Ε.)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    42    33    Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Π.Ε.)
ΚΑΣΣΕΛΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    43    34    ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.)
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ    46    35    ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.)
ΔΑΔΑΝΗ    ΤΡΙΑΔΑ    47    36    ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.)
ΜΠΟΥΤΜΠΑΡΑ    ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ    48    37    ΗΛΕΙΑΣ (Π.Ε.)
ΚΟΥΚΟΦΙΚΗ    ΜΑΡΙΑ    49    38    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.)
ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    50    39    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Π.Ε.)
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ    ΧΡΥΣΟΥΛΑ    51    40    Γ΄ ΣΑΜΟΥ (Δ.Ε.)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ    ΘΩΜΑΗ    52    41    ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Π.Ε.)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ    ΚΥΡΙΑΚΗ    53    42    Β΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    56    43    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.)
ΤΣΑΟΥΣΗ    ΔΙΟΝΥΣΙΑ    57    44    ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Π.Ε.)
ΑΣΛΑΝΙΔΗ    ΜΑΡΙΑ    58    45    Β΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.)
ΜΕΣΙΤΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΝΝΑ    59    46    Δ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΜΠΑΣΙΟΥ    ΣΟΦΙΑ    60    47    Β΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΟΛΥΜΠΙΤΗ    ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ    62    48    Β΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    64    49    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΖΟΥΜΠΟΥ    ΕΛΕΝΗ    65    50    Α΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.)
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    66    51    Β΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Π.Ε.)
ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    67    52    Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)
ΠΑΖΑΛΟΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    68    53    Γ΄ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Δ.Ε.)

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΜΟΝΙΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕ07) ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ ΜΟΝΙΜΟΙ
2005/06 129
2006/07 130
2007/08 383
2008/09 365
2009/10 123
2010/11 19
2011/12 5
2012/13 0
2013/14 0
2014/15 0
2015/16 0
2016/17 63
2017/18 0
2018/19 3
ΣΥΝΟΛΟ 1220

Στην υποσελίδα της Επιτροπής Ερευνών της ΠΕΚΑΓΕΠΕ ( Επιτροπή Ερευνών ) θα βρείτε την έρευνα με θέμα «Οι 11.913 μόνιμοι εκπαιδευτικοί των Ξένων γλωσσών της Δημόσιας Εκπαίδευσης – Καταγραφή ανά Διεύθυνση Εκπαίδευσης, Βαθμίδα και Ηλικία» που ολοκληρώθηκε τον Νοέμβριο του 2018.

Στο τέλος της ανάρτησης είναι καταγεγραμμένοι οι διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας, από την εισαγωγή της Γερμανικής γλώσσας στη δημόσια εκπαίδευση το σχολικό έτος 1993/1994 έως και το σχολικό έτος 2004/2005.


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2019-20, 2020-2021

Για τα σχολικά έτη 2019-20 & 2020-21 δεν πραγματοποιήθηκαν διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας.


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2018-19

23.04.2019 Σε εφαρμογή των διατάξεων του άρθρου 73 του ν. 4589/2019 (ΦΕΚ 13 Α΄), διορίζονται, σε θέσεις μονίμων εκπαιδευτικών στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση οι παρακάτω τρεις εκπαιδευτικοί Γερμανικής ΠΕ07 επιτυχόντες του διαγωνισμού του Α.Σ.Ε.Π. έτους 2008:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΑΣΕΠ 2008 ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ Π.Ε.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 230 76,84 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΑ 652 67,69 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 863 62,02 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2017-18

Για το σχολικό έτος 2017-18 δεν πραγματοποιήθηκαν διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας.


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2016-17

Έπειτα από πέντε χρόνια παντελούς έλλειψης διορισμών μονίμων εκπαιδευτικών στη δημόσια εκπαίδευση ξεκίνησαν στις 18.10.2016 και ολοκληρώθηκαν στις 21.12.2017 οι διορισμοί των υπόλοιπων εκπαιδευτικών του ΑΣΕΠ 2008. Διορίστηκαν οι παρακάτω 63 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) τόσο στην Πρωτοβάθμια όσο και στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΠΥΣΔΕ – ΠΥΣΠΕ 
Mehringer Jennifer Wolfgang Μόνιμος Α/θμιας ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Αναγνωστάκη Μαρίνα Σταύρος Μόνιμος Α/θμιας ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Ανδρέου Μαρία Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Βαλαβάνη Χριστίνα Κων/νος – Ιωάν. Μόνιμος Α/θμιας ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Βοζινίδου Ελένη Θεόδωρος Μόνιμος Β/θμιας ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Γανώτη Σάρρα Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Γάτσου Γεωργία Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Γεν Αλεξάνδρα – Λίζμπετ Χέλμουτ Μόνιμος Α/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Γιάγκου Παναγιώτα Αθανάσιος Μόνιμος Β/θμιας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Γκαρνετίδου Χριστίνα Αναστάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Δακτυλίδη Φωτεινή Αθανάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΦΩΚΙΔΑΣ
Ζουρνατζίδου Σοφία Βασίλειος / Αλεξάνδρα Μόνιμος Α/θμιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Ζώη Μαριλένα Απόστολος Μόνιμος Α/θμιας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Ιωαννίδου Ελένη Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Ιωάννου Ευτυχία Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Κακαρά Αριέττα Μιχαήλ Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Καλλέργη Ελένη Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Καντιάνη Παναγιώτα Θεόδωρος Μόνιμος Α/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Κάππου Δήμητρα Δημήτριος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Καραβαλάκη Κυριακή Κωνσταντίνος Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Κατσιούλη Ιωάννα Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Καφρίτσα Δανάη Δημήτριος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Κολιοπούλου Μαρία Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κουτσώνη Μελπομένη Κωνσταντίνος Μόνιμος Β/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Κυριακίδου Μαρία Πέτρος Μόνιμος Α/θμιας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Κωστακοπούλου Ευαγγελία Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Λαμπροπούλου Σοφία Νικόλαος Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Μαυραγάνη Βασιλική Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Μουρούτη Ελπίδα Ιωάννης Μόνιμος Α/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Μπαμπαλετάκη Αικατερίνη Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΛΕΣΒΟΥ
Μπέλλου Σουζάνα Ευάγγελος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Μπιρμπίλη Παρασκευή Κωνσταντίνος Μόνιμος Β/θμιας ΗΛΕΙΑΣ
Ουστριά Μαρία Αθανάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Παπαρίκου Δάφνη Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Παπουτσή Γλυκερία Πλούταρχος Μόνιμος Α/θμιας ΛΕΣΒΟΥ
Παυλίδου Ελένη Θεόδωρος Μόνιμος Α/θμιας ΛΕΣΒΟΥ
Παυλίδου Ιωάννα Σπύρος Μόνιμος Α/θμιας ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Περιστερίδου Σοφία Ιωάννης Μόνιμος Α/θμιας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Πολύζου Ευανθία Νικόλαος Μόνιμος Β/θμιας ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Πολυχρονάκη Αμφιθέα Μιχαήλ Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Πρεκεζέ Πετρούλα Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Σεραφείμ Χριστίνα Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σιδηρά Μαρία Δημήτριος Μόνιμος Α/θμιας ΧΙΟΥ
Σόμμερφελντ Κέρστιν Βόλφγκανγκ Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Στάμου Μαρία Απόστολος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΤΑΣ
Σταμούλη Θεοδώρα Αναστάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Τασοπούλου Μαρία Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Ταχινοζλή Ιοκάστη Νικόλαος Μόνιμος Α/θμιας ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Τζισλής Ευάγγελος Παναγιώτης Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΒΟΙΑΣ
Τσελεπή Παρασκευή Θεόδωρος Μόνιμος Α/θμιας ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Τσιαντούλα Σταυρούλα Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Τσιαρέα Ιωάννα Φώτιος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Τσικνάκη Ειρήνη Γεώργιος Μόνιμος Β/θμιας ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Τσιούμας Γεώργιος Νικόλαος Μόνιμος Β/θμιας ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Τσιρώνη Χριστίνα-Κρυσταλία Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Φάκλαρη Αρετή Ιωάννης Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Φάκος Ευάγγελος Αναστάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Φιδάνη Ελεάννα Δημήτριος Μόνιμος Β/θμιας ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Φλώρος Δημήτριος Ιωάννης Μόνιμος Β/θμιας ΦΩΚΙΔΑΣ
Χαριτοπούλου Κωνσταντίνα Γεώργιος Μόνιμος Α/θμιας ΑΧΑΪΑΣ
Χατζηχριστοφή Αικατερίνη Αθανάσιος Μόνιμος Α/θμιας ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Χατζοπούλου Μαρία Παναγιώτης Μόνιμος Α/θμιας ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Χεκίμογλου Ευαγγελία-Ρόζα Βασίλειος Μόνιμος Α/θμιας ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2012-13, 2013-14, 2014-15 & 2015-16

Για τα σχολικά έτη 2012-13, 2013-14, 2014-15 & 2015-16 δεν πραγματοποιήθηκαν διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας.


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2011-12

08.11.2011 Με την υπ’ αρ. 128509/Δ2/08−11−2011 απόφαση της Υπουργού Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, ανακαλείται ο διορισμός της ΚΡΙΑΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ως μόνιμης εκπαιδευτικού Γερμανικής Γλώσσας (διορίστηκε στις 12.8.2010 στη Γ Ευρυτανίας) διότι δεν παρουσιάστηκε να ορκιστεί και να αναλάβει υπηρεσία.

23.08.2011 Διορίστηκαν 5 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07).

Α. Από Ενιαίο Πίνακα Διορισμών (πίνακας αναπληρωτών με πραγματική προϋπηρεσία):
ΝΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ (σειρά πίνακα: 1) στη Β- Γ Αχαΐας
ΚΟΥΖΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ (σειρά πίνακα: 2) στη Β- Γ Ευβοίας

Β. Από τον πίνακα διοριστέων ΑΣΕΠ 2008 τρεις:
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (σειρά πίνακα: 77) στη Β- Β Λακωνίας
ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (σειρά πίνακα: 82) στη Β- Δ Αρκαδίας
ΝΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (σειρά πίνακα: 85) στη Β- Α Λακωνίας


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2010-11

05.01.2011 Η Ξανθάκη Άννα του Ιωάννη μετατάσσεται από τον κλάδο ΠΕ17.07 (Ηλεκτρολόγων ΤΕΙ-ΚΑΤΕΕ) στον κλάδο ΠΕ07 (Γερμανικής Γλώσσας) και τοποθετείται στην Α´ Αρκαδίας

05.10.2010 Διορίζονται συμπληρωματικά από το διαγωνισμό ΑΣΕΠ 2006, ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί στη Β/θμια Εκπ/ση οι παρακάτω εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ07 Γερμανικής Γλώσσας, από τον πίνακα επιτυχόντων του διαγωνισμού του ΑΣΕΠ 2006:

ΠΑΣΠΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ−ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ      Β−Β´ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΒΑΤΖΙΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ            Β−Α´ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       Β−Β´ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Για την κάλυψη των 396 θέσεων ΠΕ07 που προκηρύχθηκαν στο ΑΣΕΠ 2006 διορίστηκε τελικά και η 490η επιτυχούσα του διαγωνισμού αυτού.

12.08.2010 Διορίστηκαν οι παρακάτω 16 εκπαιδευτικοί Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07):

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΕΙΡΑ ΠΙΝΑΚΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΜΠΟΖΕΤΤΟ ΒΑΝΤΑ Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Α 1 Β-Α΄ Αρκαδίας
ΜΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Πίνακας Ειδικών Κατηγοριών Β 1 Β-Γ΄ Φωκίδας
ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 1 Β-Β΄ Λευκάδας
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 2 Β-Α΄ Λευκάδας
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 3 Β-Α΄ Φωκίδας
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 4 Β-Γ΄ Λέσβου
ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 5 Β-Γ΄ Κεφαλληνίας
ΚΗΡΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών 6 Β-Γ΄ Φωκίδας
ΜΟΝΣΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΕΠ 4 Β-Β΄ Ευρυτανίας
ΔΡΟΣΟΥ-ΟΥΡΜΟΝΑΪΤ ΚΑΡΙΝ-ΕΛΕΝΕ-ΜΙΛΑ ΑΣΕΠ 11 Β-Γ΄ Λέσβου
ΚΡΙΑΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΣΕΠ 48 Β-Γ΄ Ευρυτανίας
ΝΤΕΡΙΜΠΕΕΒΑ-ΠΛΕΞΙΔΑ ΙΡΙΝΑ ΑΣΕΠ 49 Β-Β΄ Κυκλάδων
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΣΟΦΙΑ ΑΣΕΠ 51 Β-Α΄ Αρκαδίας
ΡΑΣΠΙΤΣΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΣΕΠ 59 Β-Α΄ Λακωνίας
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΓΓΕΛΑ ΑΣΕΠ 62 Β-Γ΄ Μεσσηνίας
ΖΗΒΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ 66 Β-Γ΄ Κυκλάδων

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2009-10

27.08.2009 Διορίστηκαν τρεις πολύτεκνοι εκπαιδευτικοί ΠΕ07:
-ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ στη Δ´ Αθήνας
-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣστη Γ´ Θεσ/νίκης
-ΣΤΑΪΝΕΡ ΟΥΛΛΑ ΜΠΡΙΤΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΝΙΜ στη Α´ Θεσ/νίκης

13.08.2009 Ανακοινώθηκαν οι παρακάτω 120 διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών ΠΕ07.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
NOACK KERSTIN HELGA ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ηλείας
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΣΟΦΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Ευρυτανίας
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αργολίδας
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κέρκυρας
ΑΠΛΑΔΑ ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Ηλείας
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Δωδεκανήσου
ΑΣΛΑΝΗ ΕΥΦΗΜΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αργολίδας
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΒΕΡΝΑΡΔΟΥ ΖΩΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Ηλείας
ΒΩΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
ΓΕΡΟΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΕΛΕΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Φθιώτιδος
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΓΙΟΡΝΤΑΜΗ-ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΓΚΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Φωκίδας
ΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Σάμου
ΓΟΥΣΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κέρκυρας
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΔΑΓΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Φωκίδας
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΔΗΜΑΚΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΣΕΠ Γ/ΣΙΟ  ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Φωκίδας
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΔΙΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΔΟΥΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Φωκίδας
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λέσβου
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Ηλείας
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΩΣΑΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΖΩΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Δωδεκανήσου
ΚΑΡΑΠΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Φωκίδας
ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΚΑΤΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κέρκυρας
ΚΕΛΠΕΡΗ ΙΡΙΣ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΚΙΡΚΙΛΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
ΚΟΥΡΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κεφαλληνίας
ΚΟΥΦΟΚΩΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Σάμου
ΚΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Φωκίδας
ΚΤΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΝΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Δ΄ Κυκλάδων
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΡΙΔΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΛΑΤΣΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λακωνίας
ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Δωδεκανήσου
ΛΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΡΟΖΑ ΑΘΗΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ηλείας
ΜΑΡΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΕΠ Γ/ΣΙΟ ΣΙΦΝΟΥ ΤΛ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κέρκυρας
ΜΕΤΤΕΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΕΡΑΣΜΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Φωκίδας
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αρκαδίας
ΜΟΥΤΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κυκλάδων
ΜΠΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΜΠΕΣΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΜΠΙΚΑ ΦΑΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κέρκυρας
ΜΠΟΤΚΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Μεσσηνίας
ΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας
ΜΠΡΟΥΧΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Σάμου
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ευρυτανίας
ΝΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Αργολίδας
ΝΙΚΑ ΘΕΟΔΟΥΛΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΝΙΜΑΝΤ ΝΑΝΤΙΝΕ-ΛΟΥΙΖΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΝΟΥΤΣΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αργολίδας
ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κυκλάδων
ΟΛΜΠΑΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αργολίδας
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Αργολίδας
ΠΑΝΤΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Ηλείας
ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Σάμου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αχαιας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Κυκλάδων
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΖΩΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Γ/ΣΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ ΛΗΜΝΟΥ
ΠΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΠΕΛΚΑ ΘΩΜΑΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Δωδεκανήσου
ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Λέσβου
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αχαιας
ΠΡΑΣΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Σάμου
ΠΥΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Σάμου
ΡΟΦΥΤΗ ΜΑΡΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Αργολίδας
ΣΑΡΠΟΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας
ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Ηλείας
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Σάμου
ΣΙΜΟΥ ΘΕΑΝΩ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας
ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κέρκυρας
ΣΟΥΒΑΤΖΗ ΠΑΓΩΝΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Φωκίδας
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κέρκυρας
ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λέσβου
ΤΖΙΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Σάμου
ΤΙΤΑΠΟΥΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Ηλείας
ΤΡΑΠΑΛΗ ΧΡΥΣΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Κυκλάδων
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Αρκαδίας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Κέρκυρας
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Ηλείας
ΤΣΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου
ΤΣΙΚΟΥΡΙΔΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Ευρυτανίας
ΤΣΙΡΝΕΡ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΑΣΕΠ Β-Γ΄ Ηλείας
ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Β΄ Φωκίδας
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΑΣΕΠ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Γ΄ Λέσβου
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Λέσβου
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κυκλάδων
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣΕΠ Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ενιαίος Πίνακας Διορισμών Β-Α΄ Κεφαλληνίας
ΧΩΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣΕΠ Β-Β΄ Σάμου

Πρακτικός Πίνακας των 120 διορισμών ανά ΔΔΕ


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2008-09

24.07.2009 Διορίζεται συμπληρωματικά ως μόνιμη εκπαιδευτικός στη Β/θμια Εκπαίδευση από τον πίνακα επιτυχόντων του διαγωνισμού ΑΣΕΠ 2006 για την κάλυψη 396 θέσεων μέσω ΑΣΕΠ:

ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β−Γ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (A/A 486)

12.01.2009 Διορίζονται συμπληρωματικά ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί στη Β/θμια Εκπαίδευση οι παρακάτω καθηγητές Γερμανικής Φιλολογίας από τον πίνακα επιτυχόντων του διαγωνισμού ΑΣΕΠ 2006:

ΤΟΥΓΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β−Β ΗΛΕΙΑΣ (A/A 481)
ΒΕΡΝΑΡΔΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β−Γ ΛΑΣΙΘΙΟΥ (A/A 482)
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β−Γ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (A/A 485)

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ – ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2008

Οι 361 συνάδελφοι που διορίζονται (2008-09 ανά Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης)

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΙΝΑΚΑΣ
WIDMER MARIA-ANNA ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Β΄ Κορινθίας 60%
ΑΓΑΘΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 40%
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 40%
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Γ΄ Μεσσηνίας 60%
ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 40%
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΑΜΟΥ Γ/ΣΙΟ ΦΟΥΡΝΩΝ ΛΤ 40%
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Β΄ Αχαιας 60%
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 40%
ΑΚΤΥΠΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Γ΄ Βοιωτίας 40%
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Δ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΑΝΑΔΙΩΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 40%
ΑΝΔΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β-Β΄ Ηρακλείου 40%
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 60%
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 40%
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΙΚΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β-Β΄ Πρέβεζας 40%
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Γ΄ Λάρισας 24μηνο
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Γ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 40%
ΑΡΜΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Δ΄ Αρκαδίας 60%
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 60%
ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Β΄ Ζακύνθου επιλαχόντες
ΒΑΚΑΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Α΄ Κεφαλληνίας επιλαχόντες
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΦΑΝΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 40%
ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 40%
ΒΕΡΒΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Α΄ Λέσβου 40%
ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β-Α΄ Λακωνίας 60%
ΒΙΤΣΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 60%
ΒΛΑΣΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Α΄ Ευβοίας 40%
ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΙΡΙΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Γ΄ Μεσσηνίας 60%
ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 40%
ΒΟΣΣΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 40%
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ Β-Α΄ Λέσβου 40%
ΒΟΥΛΙΟΥΒΑΣΗ ΕΛΕΝΗ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Κεφαλληνίας επιλαχόντες
ΒΟΥΡΤΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Α΄ Ζακύνθου 60%
ΒΡΑΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 60%
ΒΡΕΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Β΄ Κορινθίας 40%
ΓΕΓΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Θεσπρωτίας 40%
ΓΕΝΟΥΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΣΑΜΟΥ Β-Β΄ Σάμου 40%
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Β-Α΄ Ευρυτανίας 40%
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Γ΄ Λάρισας 24μηνο
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 40%
ΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΡΤΑΣ Β-Β΄ Αρτας 40%
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Δ΄ Αρκαδίας 60%
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 40%
ΓΙΟΦΚΑ ΕΛΕΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Γ΄ Λάρισας 40%
ΓΙΩΤΑ ΚΟΥΜΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΤΑΣ Β-Α΄ Αρτας 40%
ΓΚΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Γ΄ Βοιωτίας 40%
ΓΚΑΜΑΡΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου επιλαχόντες
ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΓΚΕΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΓΚΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 40%
ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας 60%
ΓΚΟΥΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 40%
ΓΚΟΥΜΑ ΟΛΓΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Β΄ Κορινθίας 40%
ΓΟΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Γ΄ Αχαιας 40%
ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 60%
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Β΄ Λάρισας 24μηνο
ΔΑΛΑΒΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΔΑΠΟΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ-ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Β΄ Κορινθίας 60%
ΔΕΒΕΛΑΣΚΑ ΣΑΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Α΄ Ευβοίας 40%
ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 60%
ΔΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 60%
ΔΕΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 40%
ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β-Β΄ Κέρκυρας 40%
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Β-Α΄ Ευρυτανίας 40%
ΔΟΞΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου επιλαχόντες
ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Γ΄ Λάρισας 24μηνο
ΔΟΥΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Α΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΔΡΟΛΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φωκίδας 24μηνο
ΔΡΟΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΕΙΑΣ Β-Δ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΕΓΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Γ΄ Κυκλάδων 60%
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 40%
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ Β-Α΄ Φωκίδας 60%
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Β΄ Φθιώτιδος 40%
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β-Β΄ Κέρκυρας
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΖΑΧΕΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Γ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Β΄ Φθιώτιδος 40%
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ-ΑΝΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β-Β΄ Ηρακλείου 40%
ΖΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Α΄ Κορινθίας 24μηνο
ΗΛΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Β΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 60%
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 60%
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Α΄ Ηλείας 60%
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Β΄ Ζακύνθου επιλαχόντες
ΘΩΜΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Α΄ Κεφαλληνίας 40%
ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ ΧΑΝΙΩΝ Β-Γ΄ Χανίων 30μηνο
ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου 60%
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 40%
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΑΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Α΄ Αρκαδίας επιλαχόντες
ΚΑΖΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΩΚΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φωκίδας 40%
ΚΑΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 60%
ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Κεφαλληνίας επιλαχόντες
ΚΑΛΙΑΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 30μηνο
ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 60%
ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Β΄ Κορινθίας 40%
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 60%
ΚΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Γ/ΣΙΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ 30μηνο
ΚΑΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Γ΄ Αργολίδας 60%
ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΥ ΛΥΔΙΑ  ΕΛΕΝΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Μεσσηνίας 60%
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β-Β΄ Ρεθύμνου 40%
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Κεφαλληνίας 60%
ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Γ΄ Μεσσηνίας επιλαχόντες
ΚΑΡΑΛΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Β΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας 40%
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας 60%
ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Α΄ Αρκαδίας επιλαχόντες
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Γ΄ Κυκλάδων 60%
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Γ΄ Αχαιας 40%
ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 40%
ΚΑΡΣΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Α΄ Κορινθίας 24μηνο
ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Θεσπρωτίας 24μηνο
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Β-Β΄ Ευρυτανίας 30μηνο
ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΚΕΖΑΝΤΖΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Β΄ Λάρισας 24μηνο
ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 40%
ΚΛΕΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Κεφαλληνίας επιλαχόντες
ΚΟΚΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Β΄ Δωδεκανήσου 60%
ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Β΄ Ζακύνθου επιλαχόντες
ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Β-Β΄ Ευρυτανίας 40%
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Β΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΦΕΝΤΡΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Α΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 40%
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 40%
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Δ΄ Αρκαδίας 40%
ΚΟΥΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β-Β΄ Πρέβεζας 40%
ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΚΟΥΡΝΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ Β-Α΄ Φωκίδας 60%
ΚΟΥΤΙΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας επιλαχόντες
ΚΟΥΤΟΥΠΣΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Α΄ Κεφαλληνίας επιλαχόντες
ΚΟΥΤΣΙΟΓΓΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 40%
ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΚΡΑΛΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 60%
ΚΥΜΙΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Κεφαλληνίας 60%
ΚΥΡΙΑΚΟΓΓΟΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 30μηνο
ΚΥΡΤΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Β΄ Λάρισας 24μηνο
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β-Β΄ Ρεθύμνου 30μηνο
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Β΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΛΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΑΣ Β-Γ΄ Αρτας 60%
ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου 60%
ΛΑΜΠΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Β΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β-Β΄ Κέρκυρας 60%
ΛΕΒΙΣΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 40%
ΛΕΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 60%
ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Γ΄ Λέσβου 60%
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΛΙΑΛΙΟΥ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΑΡΤΑΣ Β-Α΄ Αρτας 40%
ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 60%
ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Α΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΛΟΛΑ ΡΟΪΔΟΥΛΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Γ΄ Λέσβου 60%
ΛΥΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Β΄ Λάρισας 30μηνο
ΜΑΚΡΗ ΑΡΕΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 40%
ΜΑΚΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Γ΄ Λάρισας 30μηνο
ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου επιλαχόντες
ΜΑΛΙΑΜΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Γ/ΣΙΟ ΡΑΠΤ/ΛΟΥ 60%
ΜΑΝΩΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΜΑΡΑΠΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Β΄ Λάρισας 24μηνο
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 60%
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Α΄ Λέσβου 60%
ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Α΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β-Β΄ Ρεθύμνου 40%
ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Β-Γ΄ Λασιθίου 60%
ΜΕΡΓΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΑΜΟΥ Β-Β΄ Σάμου 60%
ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου 60%
ΜΕΡΤΖΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 40%
ΜΕΤΑΞΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 30μηνο
ΜΗΛΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β-Β΄ Λακωνίας επιλαχόντες
ΜΗΤΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 40%
ΜΙΜΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Α΄ Κεφαλληνίας 60%
ΜΙΤΕΛΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Γ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΜΙΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΜΙΧΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 40%
ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 40%
ΜΟΣΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 40%
ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Β΄ Αρκαδίας 60%
ΜΟΥΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Βοιωτίας 60%
ΜΟΥΣΤΟΥ ΟΛΓΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Μεσσηνίας 60%
ΜΠΑΙΖΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Α΄ Ευβοίας 24μηνο
ΜΠΑΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Α΄ Ζακύνθου 60%
ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΜΠΑΚΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΑΜΟΥ Γ/ΣΙΟ ΕΥΔΗΛΟΥ 40%
ΜΠΑΛΑΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Β΄ Κορινθίας 60%
ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Α΄ Αρκαδίας 60%
ΜΠΑΝΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ Β-Β΄ Αρτας 60%
ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Γ΄ Μεσσηνίας επιλαχόντες
ΜΠΕΤΙΝΗ ΛΟΥΙΖΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 40%
ΜΠΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΜΠΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΤΑΣ Β-Γ΄ Αρτας 60%
ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Α΄ Κορινθίας 24μηνο
ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Β΄ Ηλείας 60%
ΜΠΡΙΝΓΚ ΟΥΛΡΙΚΕ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 60%
ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Α΄ Ζακύνθου επιλαχόντες
ΜΥΡΩΝΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Β-Α΄ Ευρυτανίας 40%
ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΝΕΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 60%
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΝΤΕ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ ΙΩΑΝΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Β΄ Φθιώτιδος 24μηνο
ΝΤΕΒΕΤΟΥΔΗ ΣΙΛΒΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ Β-Α΄ Φωκίδας 60%
ΝΤΕΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΝΙΩΝ Β-Γ΄ Χανίων 40%
ΝΤΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΡΤΑΣ Β-Α΄ Αρτας 40%
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Γ΄ Μεσσηνίας επιλαχόντες
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Γ΄ Αργολίδας 60%
ΞΥΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 60%
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 40%
ΠΑΛΙΑΚΟΥΔΗ ΤΑΣΟΥΛΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 40%
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου 60%
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Γ΄ Βοιωτίας 40%
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΑΝΗ ΦΩΚΙΔΑΣ Β-Α΄ Φωκίδας 40%
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Γ΄ Αχαιας 40%
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β-Α΄ Λακωνίας επιλαχόντες
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β-Β΄ Πρέβεζας 40%
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Α΄ Κορινθίας 30μηνο
ΠΑΝΤΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 40%
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ Β-Γ΄ Χανίων 40%
ΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Θεσπρωτίας 40%
ΠΑΝΤΟΥ ΑΛΙΚΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Γ΄ Αρκαδίας επιλαχόντες
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΟΜΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ Β-Γ΄ Λάρισας 30μηνο
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΣΑΜΟΥ Β-Β΄ Σάμου 60%
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 60%
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Γ΄ Λέσβου 60%
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ Β-Γ΄ Λέσβου 60%
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Β΄ Φθιώτιδος 40%
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΩΚΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φωκίδας 60%
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 40%
ΠΑΠΑΚΩΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας 40%
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Β΄ Αχαιας 30μηνο
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΠΑΡΑΦΟΡΟΥ ΦΑΝΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΠΑΡΔΑΛΗ ΟΛΓΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Β-Α΄ Ευρυτανίας 60%
ΠΑΡΘΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Βοιωτίας 60%
ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β-Β΄ Κέρκυρας 40%
ΠΕΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΕΙΑΣ Β-Δ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΠΙΣΚΟΙΑ ΦΑΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 40%
ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Γ΄ Αργολίδας 40%
ΠΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Βοιωτίας 40%
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ Β-Α΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΠΟΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΠΟΥΛΙΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΠΡΑΣΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β-Β΄ Λακωνίας 60%
ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 24μηνο
ΡΑΡΡΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ ΗΛΕΙΑΣ Β-Δ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΡΕΚΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Α΄ Αρκαδίας 60%
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 40%
ΡΟΚΑ ΕΛΕΝΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β-Β΄ Ρεθύμνου 40%
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 40%
ΣΑΚΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 24μηνο
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Α΄ Λέσβου 60%
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου επιλαχόντες
ΣΕΖΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου επιλαχόντες
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΧΑΝΙΩΝ Β-Γ΄ Χανίων 40%
ΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 30μηνο
ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 40%
ΣΟΥΡΛΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ Β-Α΄ Λέσβου 40%
ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 40%
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΠΟΛΥΜΝΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΑΝΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 40%
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Β΄ Δωδεκανήσου 40%
ΣΠΙΓΓΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΥΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β-Α΄ Λακωνίας επιλαχόντες
ΣΠΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Γ΄ Αρκαδίας επιλαχόντες
ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΡΤΑΣ Β-Γ΄ Αρτας 60%
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 40%
ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΑΜΟΥ Β-Β΄ Σάμου 60%
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β-Β΄ Λακωνίας επιλαχόντες
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Μεσσηνίας επιλαχόντες
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Γ΄ Κυκλάδων 60%
ΣΧΟΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΡΤΑΣ Β-Β΄ Αρτας 40%
ΣΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 40%
ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β-Β΄ Ηρακλείου 40%
ΤΑΛΟΥΜΗ ΜΥΡΤΩ ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Βοιωτίας 60%
ΤΕΓΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Γ΄ Μεσσηνίας 60%
ΤΕΛΙΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΡΓΥΡΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 60%
ΤΖΕΜΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 40%
ΤΖΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΤΖΙΡΙΒΗΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΡΤΑΣ Β-Α΄ Αρτας 40%
ΤΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΤΟΛΥΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΧΑΪΑΣ Β-Β΄ Αχαιας 60%
ΤΟΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΙΟΥ Β-Α΄ Χίου 60%
ΤΟΥΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Α΄ Αργολίδας 40%
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ Β-Α΄ Αιτωλ/νίας 40%
ΤΡΙΚΑΛΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Γ΄ Ευβοίας 60%
ΤΡΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 40%
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ Β-Δ΄ Αχαιας 60%
ΤΣΑΓΓΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β-Β΄ Ηρακλείου 40%
ΤΣΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Θεσπρωτίας 40%
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Β΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Β΄ Ζακύνθου επιλαχόντες
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Β-Β΄ Ζακύνθου 60%
ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Β-Β΄ Αργολίδας 60%
ΤΣΑΚΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Β΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΤΣΑΠΟΥΡΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 40%
ΤΣΑΠΡΑΖΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Γ΄ Λέσβου 40%
ΤΣΙΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Β-Β΄ Μεσσηνίας επιλαχόντες
ΤΣΙΑΜΟΥΡΗ ΞΑΝΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Γ΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΤΣΙΑΡΤΣΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 40%
ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου 60%
ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΝΙΩΝ Β-Γ΄ Χανίων 40%
ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β-Β΄ Ηρακλείου 30μηνο
ΤΣΙΤΙΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΗΛΕΙΑΣ Β-Α΄ Ηλείας επιλαχόντες
ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΑΤΡΙΝ ΑΧΑΪΑΣ Β-Α΄ Αχαιας 60%
ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 40%
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β-Β΄ Κέρκυρας 40%
ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 40%
ΥΨΗΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΛΕΣΒΟΥ Β-Α΄ Λέσβου 40%
ΦΑΡΣΑΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Β-Β΄ Λασιθίου 24μηνο
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΦΙΛΗ ΧΑΝΙΩΝ Β-Γ΄ Χανίων 40%
ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Γ΄ Αρκαδίας επιλαχόντες
ΦΡΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ Β-Α΄ Ευρυτανίας 60%
ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας 40%
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Β-Δ΄ Κυκλάδων 60%
ΧΑΙΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου 60%
ΧΑΪΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Β-Β΄ Λασιθίου 30μηνο
ΧΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Γ΄ Κορινθίας 60%
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΑΝΝΙΤΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 40%
ΧΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Β-Α΄ Λακωνίας επιλαχόντες
ΧΑΡΤΖΑΒΑΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Β-Α΄ Κορινθίας 30μηνο
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΥΒΟΙΑΣ Β-Β΄ Ευβοίας 60%
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Γ/ΣΙΟ ΚΟΡΘΙΟΥ ΤΛ 40%
ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Β-Β΄ Θεσπρωτίας 40%
ΧΕΡΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Β΄ Αρκαδίας 60%
ΧΟΥΝΤΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Β-Β΄ Αρκαδίας 60%
ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Β-Β΄ Δωδεκανήσου επιλαχόντες
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Β-Γ΄ Λασιθίου 40%
ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 40%
ΨΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Β-Α΄ Καρδίτσας 30μηνο
ΨΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Β-Α΄ Κεφαλληνίας επιλαχόντες
ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β-Β΄ Ηρακλείου 40%

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
06.08.2008 Οι παρακάτω συνάδελφοι ΠΕ07 διορίζονται στην εκπαίδευση με βάση τη νομοθεσία περί πολυτέκνων:
Μαντέλλου Κυριακή στη Β-Β Αθήνας
Μόραλη Αθανασία στη Β-Α Έβρου
Χριστογεώργου Μαρία στη Β-Α Αθήνας
Τζητηρίδης Παύλος στη Β-Α Πιερίας

ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΙΔΑΧ
16.07.2008 Προσλήφθηκε με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου και με ΜΚ16 η καθηγήτρια Γερμανικής Φιλολογίας Νικολάου Κωνσταντίνα του Σπυρίδωνα στη Β- Α´ Ανατολικής Αττικής. Η παραπάνω συνάδελφος ανήκει στην κατηγορία των απολυμένων από ιδιωτικά σχολεία με εξαετή υπηρεσία.


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2007-08

15.10.2007 Διορίζεται αναδρομικά η ΖΗΦΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ και ανακαλείται ο διορισμός του ΜΠΟΥΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ σύμφωνα με απόφαση του νέου Υπουργού Παιδείας κ. Ευριπίδη Στυλιανίδη, που δημοσιεύτηκε στην « Εφημερίδα της Κυβερνήσεως».
ΦΕΚ 781/τεύχος Γ´/10.10.2007

12.09.2007 Η καθηγήτρια Γερμανικής Φιλολογίας Ανίσημωφ Βασιλική του Ιωάννη, που διορίστηκε στην Α´ Κορινθίας από τον Ενιαίο Πίνακα Διορισμών, δεν αποδέχτηκε το διορισμό της.

05.09.2007 Διορισμός πολύτεκνων καθηγητριών Γερμανικής Φιλολογίας:
1.ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ στη Δ´Αθήνας
2.ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΑΝΑΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ στην Α´Ημαθίας

31.08.2007 Με το διορισμό 198 καθηγητών Γερμανικής Φιλολογίας από τον πίνακα ΑΣΕΠ 2006 ολοκληρώνονται οι διορισμοί από τους Πίνακες. Από τον Εναίο Πίνακα Διορισμών (ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ) διορίστηκαν άλλοι 185.
Κατάταξη ανά Δ.Δ.Ε.: Οι 383 συνάδελφοι που διορίζονται μέσω προϋπηρεσίας και μέσω ΑΣΕΠ  κατά το σχολικό έτος 2007-08

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ Δ.Δ.Ε. ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΙΝΑΚΑΣ
BAGO SZILVIA-ILONA ERNO Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
BISLE-ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ CARINA HANS Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
BRAUNLICH BERND KLAUS Αργολίδας Β-Α΄ Αργολίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
KAMBITSIS-HETZEL ULRIKE ΑΝΔΡΕΑΣ Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
POHL NATHALIE JURGEN Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
WEISS CHRISTA WILHELM Κυκλάδων Β-Β΄ Κυκλάδων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κοζάνης Β-Β΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φθιώτιδας Β-Α΄ Φθιώτιδος Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΛΒΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Αχαϊας Β-Α΄ Αχαιας Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μαγνησίας Β-Β΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ Δυτ. Αττικής Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙA ΧΡΗΣΤΟΣ Πέλλας Β-Α΄ Πέλλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΝΙΣΗΜΩΦ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Κορινθίας Β-Α΄ Κορινθίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Χαλκιδικής Β-Δ΄ Χαλκιδικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Ηλείας Β-Γ΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΠΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ηρακλείου Β-Β΄ Ηρακλείου Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ημαθίας Β-Α΄ Ημαθίας 30ΜΗΝΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ Μαγνησίας Β-Β΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓ Σάμου Β-Β΄ Σάμου Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αχαϊας Β-Α΄ Αχαιας Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΡΑΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝ Κοζάνης Β-Α΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ρεθύμνου Β-Β΄ Ρεθύμνου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φθιώτιδας Β-Β΄ Φθιώτιδος ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Λέσβου Β-Β΄ Λέσβου Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΡΜΕΝΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ηλείας Β-Β΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΡΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κέρκυρας Β-Α΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΡΜΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Εύβοιας Β-Β΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Φλώρινας Β-Β΄ Φλώρινας Εν. Πίν. Διορισμών
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΘΩΜΑΣ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΑΓΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Κέρκυρας Β-Α΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΑΙΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΗΡΑΚΛΗΣ Λακωνίας Β-Α΄ Λακωνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Κέρκυρας Β-Β΄ Κέρκυρας Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΙΑ Μεσσηνίας Β-Α΄ Μεσσηνίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Χίου Β-Α΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ Κέρκυρας Β-Α΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ Φωκίδας Β-Α΄ Φωκίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Αν. Αττικής Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κέρκυρας Β-Α΄ Κέρκυρας Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΕΡΜΠΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΡΙΣΤ Θεσπρωτίας Β-Α΄ Θεσπρωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΛΑΖΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ Χανίων Β-Α΄ Χανίων Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αρκαδίας Β-Δ΄ Αρκαδίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΜΙΧΑΗΛ Μαγνησίας Β-Γ΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΟΜΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Βοιωτίας Β-Β΄ Βοιωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΒΟΥΛΤΣΙΔΗ ΝΙΟΒΗ ΜΙΧΑΗ Λασιθίου Β-Β΄ Λασιθίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΤΣΑΜΠ Δυτ. Αττικής Β-Γ΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΜΙΣ Αν. Αττικής Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Σάμου Β-Β΄ Σάμου Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΑΡΙΤΑΤΖΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΓΕΩΡΓ Ξάνθης Β-Γ΄ Ξάνθης Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Χίου Β-Α΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΓΑΡΟΥΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φωκίδας Β-Α΄ Φωκίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γρεβενών Β-Α΄ Γρεβενών Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΡΣΗ ΑΝΑΣΤ Λέσβου Β-Β΄ Λέσβου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ ΦΩΤΙΟΣ Αιτωλ/νίας Β-Α΄ Αιτωλ/νίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εύβοιας Β-Β΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΦΙΟΡΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δυτ. Αττικής Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Λέσβου Γ/ΣΙΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΓΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΔΙΟΝΥ Εύβοιας Β-Δ΄ Ευβοίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΙΕΣΤΕΡ ΣΑΝΤΡΑ ΓΚΕΡΧΑΡΝΤ Χανίων Β-Β΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Θεσπρωτίας Β-Β΄ Θεσπρωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΚΙΛΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΛΥΣΙΟΣ Καρδίτσας Β-Β΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΓΚΙΝΤΕΡ ΗΡΑ – ΕΥΓΝΩΣΙΑ ΛΟΤΑΡ ΜΑΝΦΡΕΝΤ Καστοριάς Β-Β΄ Καστοριάς Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΚΟΥΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝ/Ν Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΚΡΙΤΖΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δυτ. Αττικής Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓ Κυκλάδων Β-Δ΄ Κυκλάδων Εν. Πίν. Διορισμών
ΓΡΟΥΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΚΑΣ Κοζάνης Β-Β΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΑΔΑΛΙΑΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Έβρου Β-Β΄ Εβρου Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Τρικάλων Β-Β΄ Τρικάλων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΔΑΜΠΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΑΝΕΣΤΗΣ Πέλλας Β-Α΄ Πέλλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΑΜΠΡΑΤΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Πρέβεζας Β-Γ΄ Πρέβεζας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΔΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δωδεκανήσου Β-Γ΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Καβάλας Β-Δ΄ Καβάλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΕΣΥΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝ Κυκλάδων Β-Δ΄ Κυκλάδων Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΗΜΑΔΟΥ-ΛΑΙΧΤΛΕ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λάρισας Β-Δ΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤ Ξάνθης Β-Γ΄ Ξάνθης Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΙΝΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝ Μεσσηνίας Β-Γ΄ Μεσσηνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΔΟΠΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Έβρου Β-Γ΄ Εβρου Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΟΥΚΑ ΒΑΝΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΙΣΤ Λάρισας Β-Γ΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΟΥΜΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΤΩΝ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΔΡΕΚΟΛΙΑ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗ Μεσσηνίας Β-Β΄ Μεσσηνίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΔΡΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓ Λάρισας Β-Δ΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝ Ξάνθης Β-Β΄ Ξάνθης Εν. Πίν. Διορισμών
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Αιτωλ/νίας Β-Β΄ Αιτωλ/νίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σάμου Β-Α΄ Σάμου Εν. Πίν. Διορισμών
ΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Λάρισας Β-Α΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ημαθίας Β-Δ΄ Ημαθίας 30ΜΗΝΟ
ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤ Καστοριάς Β-Γ΄ Καστοριάς Εν. Πίν. Διορισμών
ΖΕΚΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΖΟΥΖΑΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡ Δωδεκανήσου Β-Β΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ξάνθης Β-Β΄ Ξάνθης Εν. Πίν. Διορισμών
ΖΥΓΟΛΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ζακύνθου Β-Α΄ Ζακύνθου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΖΩΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Αν. Αττικής Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΖΩΝΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝ Ρεθύμνου Β-Α΄ Ρεθύμνου Εν. Πίν. Διορισμών
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Ηλείας Β-Α΄ Ηλείας Εν. Πίν. Διορισμών
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΥ Θεσπρωτίας Β-Β΄ Θεσπρωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΗΛΙΑΣ Ροδόπης Β-Α΄ Ροδόπης Εν. Πίν. Διορισμών
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΘΩΜΑΣ Πέλλας Β-Α΄ Πέλλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΙΚΟΛ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΙΒΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φωκίδας Β-Γ΄ Φωκίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΙΕΡΩΝΥΜΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ηρακλείου Β-Β΄ Ηρακλείου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Λακωνίας Β-Β΄ Λακωνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΓΚΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝ Κορινθίας Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΚΑΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σάμου Β-Γ΄ Σάμου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΛΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ Χανίων Β-Β΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ιωαννίνων Β-Α΄ Ιωαννίνων Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αρκαδίας Β-Γ΄ Αρκαδίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ζακύνθου Β-Β΄ Ζακύνθου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ροδόπης Β-Α΄ Ροδόπης Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ Χαλκιδικής Β-Β΄ Χαλκιδικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΠΠΑ ΣΟΦΙΑ ΕΥΑΓΓ Κορινθίας Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΑΓΙΩΡΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Έβρου Β-Δ΄ Εβρου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ηλείας Β-Α΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΑΔΕΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΑΤΖΗΣ Μαγνησίας Β-Δ΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δυτ. Αττικής Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κοζάνης Β-Α΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Χίου Β-Δ΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Δυτ. Αττικής Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κεφαλληνίας Β-Γ΄ Κεφαλληνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κυκλάδων Β-Γ΄ Κυκλάδων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝ Αχαϊας Β-Δ΄ Αχαιας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΟΥΛΑ- ΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εύβοιας Β-Γ΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΟΥΛΗΣ ΑΓΙΣ ΑΛΚΙΝΟΟΟΣ-ΠΕΡ Χίου Β-Γ΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΡΤΣΩΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΘΩΜΑΣ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΡΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΣ Αχαϊας Β-Α΄ Αχαιας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κέρκυρας Β-Β΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΣΙΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ Κορινθίας Β-Α΄ Κορινθίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥH ΘΕΟΔΩ Κοζάνης Β-Α΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ Χίου Β-Β΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Αρκαδίας Β-Α΄ Αρκαδίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΑΤΣΑΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΦΩΤΙΟ Λέσβου Β-Δ΄ Λέσβου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ηρακλείου Β-Β΄ Ηρακλείου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΕΣΣΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Λασιθίου Β-Γ΄ Λασιθίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΕΤΣΑΝΙΝ ΜΙΡΑΝΤΑ ΖΙΒΚΟ Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σερρών Β-Β΄ Σερρών Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΙΓΜΑ ΚΛΕΙΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΙΟΥΣΗ ΦΟΙΒΗ ΚΩΝΣΤ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Χίου Β-Α΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΚΟΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤΑΥΡΟΣ Κορινθίας Β-Δ΄ Κορινθίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝ Χίου Β-Α΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΜΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΠΥΡ Ιωαννίνων Β-Δ΄ Ιωαννίνων Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΜΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΒΑΣΙΛ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΝΤΟΣΤΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑ Κέρκυρας Β-Α΄ Κέρκυρας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΡΚΑΚΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΡΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤ Μεσσηνίας Β-Γ΄ Μεσσηνίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Λέσβου Γ/ΣΙΟ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΤΕΝΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λάρισας Β-Β΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΤΣΟΝΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μεσσηνίας Β-Γ΄ Μεσσηνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χανίων Β-Γ΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΖΙΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λέσβου Β-Γ΄ Λέσβου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Τρικάλων Β-Β΄ Τρικάλων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κυκλάδων Β-Α΄ Κυκλάδων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κέρκυρας Β-Β΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αρκαδίας Β-Β΄ Αρκαδίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ηρακλείου Β-Β΄ Ηρακλείου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αιτωλ/νίας Β-Γ΄ Αιτωλ/νίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ημαθίας Β-Α΄ Ημαθίας 30ΜΗΝΟ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΚΟΣ Γρεβενών Β-Γ΄ Γρεβενών Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Κεφαλληνίας Β-Β΄ Κεφαλληνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Λάρισας Β-Δ΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΡΕΣΣΕ ΑΝΕΤΤΕ ΧΟΡΣΤ Αιτωλ/νίας Β-Δ΄ Αιτωλ/νίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ-ΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Λέσβου Β-Α΄ Λέσβου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓ Ηρακλείου Β-Β΄ Ηρακλείου Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΡΙΜΙΤΖΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ευρυτανίας Β-Α΄ Ευρυτανίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤ Καρδίτσας Β-Β΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Μαγνησίας Β-Β΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΛΑΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΡΑΝΤΟΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗ ΟΛΓΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κέρκυρας Β-Β΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΑΜΠΡΟΥ ΦΑΝΗ ΦΩΤΙΟΣ Λακωνίας Β-Α΄ Λακωνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΥΡΟΣ Κυκλάδων Γ/ΣΙΟ ΣΙΦΝΟΥ ΤΛ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛ Ρεθύμνου Β-Β΄ Ρεθύμνου Εν. Πίν. Διορισμών
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΗΛΙΑΣ Ηλείας Β-Δ΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΙΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Λέσβου Β-Γ΄ Λέσβου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΙΑΝΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δωδεκανήσου Β-Δ΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΙΑΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ρεθύμνου Β-Α΄ Ρεθύμνου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΙΑΤΖΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Κορινθίας Β-Α΄ Κορινθίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΟΡΕΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Αργολίδας Β-Γ΄ Αργολίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Πρέβεζας Β-Γ΄ Πρέβεζας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΡΗΓΟ Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓ Δυτ. Αττικής Β-Α΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΛΥΚΟΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Εύβοιας Β-Γ΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙ Κέρκυρας Γ/ΣΙΟ ΑΜΦΙΠΑΓΙΤΩΝ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ Κέρκυρας Β-Α΄ Κέρκυρας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΧΡΗΣΤ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Αιτωλ/νίας Β-Β΄ Αιτωλ/νίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΝΑΒΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤ Κυκλάδων Β-Δ΄ Κυκλάδων Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΑΝΑΒΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Χανίων Β-Γ΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΝΑΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φθιώτιδας Β-Β΄ Φθιώτιδος ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΝΙΑ ΠΑΓΩΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Ρεθύμνου Β-Α΄ Ρεθύμνου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Λασιθίου Β-Α΄ Λασιθίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λάρισας Β-Β΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΑΝΩΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βοιωτίας Β-Γ΄ Βοιωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΡΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤ Λέσβου Β-Γ΄ Λέσβου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΛΕΥΘ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝ Δωδεκανήσου Β-Β΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ηλείας Β-Γ΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ ΠΕΤΡΟΣ Χίου Β-Α΄ Χίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΕΓΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ημαθίας Β-Α΄ Ημαθίας 30ΜΗΝΟ
ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗ ΑΓΛΑΙΑ ΓΕΩΡΓ Κέρκυρας Β-Β΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΗΝΟΒΓΙΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κυκλάδων Γ/ΣΙΟ ΙΟΥ ΤΛ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΛΙΑΔΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Τρικάλων Β-Β΄ Τρικάλων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΙΧΑΛΕΡΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Πρέβεζας Β-Β΄ Πρέβεζας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΟΛΝΑΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΤΕΡ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κορινθίας Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΟΣΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Κυκλάδων Γ/ΣΙΟ ΚΥΘΝΟΥ ΤΛ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΠΑΛΤΟΥΜΑ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΠΑΜΠΑΝΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟ Λάρισας Β-Α΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΠΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αιτωλ/νίας Β-Α΄ Αιτωλ/νίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΠΕΤΖΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ ΗΛΙΑΣ Φλώρινας Β-Γ΄ Φλώρινας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΠΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Λευκάδας Β-Β΄ Λευκάδας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΠΟΓΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Έβρου Β-Β΄ Εβρου Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΠΟΥΡΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΠΟΣΤ Φλώρινας Β-Γ΄ Φλώρινας Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝ Αν. Αττικής Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αργολίδας Β-Β΄ Αργολίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΜΠΥΧ ΣΟΥΖΑΝΕ-ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΡΧΑΝΤ Αργολίδας Β-Α΄ Αργολίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΝΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Καστοριάς Β-Α΄ Καστοριάς Εν. Πίν. Διορισμών
ΝΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΝΑΤΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΝΙΚΗΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙ Κυκλάδων Β-Α΄ Κυκλάδων Εν. Πίν. Διορισμών
ΝΙΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου Εν. Πίν. Διορισμών
ΝΟΤΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Μαγνησίας Β-Γ΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Άρτας Β-Δ΄ Αρτας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΝΤΑΙΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αιτωλ/νίας Β-Β΄ Αιτωλ/νίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΝΤΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φθιώτιδας Β-Β΄ Φθιώτιδος Εν. Πίν. Διορισμών
ΝΤΖΟΥΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤ Αιτωλ/νίας Β-Β΄ Αιτωλ/νίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΝΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ Ηλείας Β-Δ΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΞΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ροδόπης Β-Β΄ Ροδόπης Εν. Πίν. Διορισμών
ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ζακύνθου Β-Α΄ Ζακύνθου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΞΥΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αχαϊας Β-Β΄ Αχαιας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Αν. Αττικής Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΟΡΦΑΝΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΙΩΑΝ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου Εν. Πίν. Διορισμών
ΟΣΤΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Ξάνθης Β-Α΄ Ξάνθης Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κεφαλληνίας Β-Α΄ Κεφαλληνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΓΩΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κορινθίας Β-Δ΄ Κορινθίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Εύβοιας Β-Γ΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΜΠΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΡΙΣΤ Δωδεκανήσου Β-Β΄ Δωδεκανήσου Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αχαϊας Β-Α΄ Αχαιας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Φθιώτιδας Β-Β΄ Φθιώτιδος ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑ Καστοριάς Β-Α΄ Καστοριάς Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΝΤΑΖΗ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λευκάδας Β-Α΄ Λευκάδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙ Πειραιά Β-Γ΄ Πειραιά ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λακωνίας Β-Α΄ Λακωνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤ Άρτας Β-Α΄ Αρτας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Έβρου Γ/ΣΙΟ Ν. ΒΥΣΣΑΣ Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πέλλας Β-Β΄ Πέλλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ρεθύμνου Β-Β΄ Ρεθύμνου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡ Ηλείας Β-Α΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤ Σάμου Β-Α΄ Σάμου Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΑΤΖΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Βοιωτίας Β-Γ΄ Βοιωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δυτ. Αττικής Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΗΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Αχαϊας Β-Α΄ Αχαιας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΡΑΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤ Έβρου Β-Β΄ Εβρου Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑ Δωδεκανήσου Β-Γ΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Αν. Αττικής Β-Α΄ Ανατ. Αττικής 30ΜΗΝΟ
ΠΕΛΑΓΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κοζάνης Β-Γ΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝ Κυκλάδων Β-Β΄ Κυκλάδων Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Ροδόπης Β-Γ΄ Ροδόπης Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΙΠΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Χανίων Β-Β΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ Λάρισας Β-Α΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛ Μεσσηνίας Β-Α΄ Μεσσηνίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΛΕΣΣΑ ΚΑΝΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡ Μεσσηνίας Β-Γ΄ Μεσσηνίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΛΑΜΠΡ Θεσπρωτίας Β-Α΄ Θεσπρωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αχαϊας Β-Γ΄ Αχαιας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΟΡΦΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Κοζάνης Β-Β΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Αιτωλ/νίας Β-Β΄ Αιτωλ/νίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛ Έβρου Β-Β΄ Εβρου Εν. Πίν. Διορισμών
ΠΥΡΕΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αργολίδας Β-Α΄ Αργολίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΥΛΟ Ιωαννίνων Β-Β΄ Ιωαννίνων Εν. Πίν. Διορισμών
ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Φλώρινας Β-Γ΄ Φλώρινας Εν. Πίν. Διορισμών
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ Δωδεκανήσου Β-Δ΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΥΣΑΝΑ ΧΡΗΣΤ Γρεβενών Β-Β΄ Γρεβενών Εν. Πίν. Διορισμών
ΡΗΓΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ευρυτανίας Β-Γ΄ Ευρυτανίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΡΟΤΑΟΥΓΚ ΜΑΙΡΗ- ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ ΧΑΡΤΜΟΥΤ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Τρικάλων Β-Β΄ Τρικάλων Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΑΓΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΗΣΣΑ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ηλείας Β-Α΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Καρδίτσας Β-Β΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΕΜΠΡΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓ Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΙΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Άρτας Β-Γ΄ Αρτας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΙΓΑΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΑΚΩΒ Κεφαλληνίας Β-Β΄ Κεφαλληνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΙΔΕΡΕΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Αχαϊας Β-Β΄ Αχαιας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΙΨΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛ Μεσσηνίας Β-Α΄ Μεσσηνίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΚΕΥΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Λάρισας Β-Α΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΚΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ρεθύμνου Β-Β΄ Ρεθύμνου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓ Λάρισας Β-Α΄ Λάρισας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΟΥΡΒΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙ Κέρκυρας Β-Β΄ Κέρκυρας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΟΥΡΟΥΛΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΣΤΡ Αργολίδας Β-Α΄ Αργολίδας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΠΑΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΣ Άρτας Β-Β΄ Αρτας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Φθιώτιδας Β-Γ΄ Φθιώτιδος ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Χανίων Β-Α΄ Χανίων Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Φωκίδας Β-Β΄ Φωκίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Αιτωλ/νίας Β-Α΄ Αιτωλ/νίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κέρκυρας Β-Α΄ Κέρκυρας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΤΟΙΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓ Καβάλας Β-Γ΄ Καβάλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ Σάμου Β-Δ΄ Σάμου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΚΥΡΑΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ημαθίας Β-Γ΄ Ημαθίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΥΚΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Φθιώτιδας Β-Γ΄ Φθιώτιδος ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Καρδίτσας Β-Β΄ Καρδίτσας Εν. Πίν. Διορισμών
ΣΦΗΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Ιωαννίνων Β-Γ΄ Ιωαννίνων Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΑΤΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓ Πειραιά Β-Β΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΕΡΨΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΤΡΟΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΖΗΚΑ ΧΡΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΖΗΚΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤ Χανίων Β-Α΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΖΙΩΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Κεφαλληνίας Β-Α΄ Κεφαλληνίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΙΛΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΚΟΥΝΑΡ Κορινθίας Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΙΛΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Πέλλας Β-Β΄ Πέλλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αργολίδας Β-Β΄ Αργολίδας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Κυκλάδων Β-Γ΄ Κυκλάδων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤ Κορινθίας Β-Β΄ Κορινθίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΡΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κέρκυρας Γ/ΣΙΟ ΠΑΞΩΝ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Λέσβου Β-Γ΄ Λέσβου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΑΛΓΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ηλείας Β-Δ΄ Ηλείας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Εύβοιας Β-Β΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΑΝΤΙΚΟΥ ΒΑΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Καρδίτσας Β-Α΄ Καρδίτσας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΑΠΑΡΑ ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Φθιώτιδας Β-Β΄ Φθιώτιδος ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩ ΣΤΥΛΙ Βοιωτίας Β-Γ΄ Βοιωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κοζάνης Β-Γ΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΕΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/Ν Πειραιά Β-Α΄ Πειραιά Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΕΡΩΝΗ ΑΛΕΞΑ-ΜΑΡΙΑ-ΤΑΝΙΑ ΣΠΥΡ Κορινθίας Β-Γ΄ Κορινθίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩ Αν. Αττικής Β-Α΄ Ανατ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΙΑΧΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΙΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑ Αν. Αττικής Β-Β΄ Ανατ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡ Λασιθίου Β-Β΄ Λασιθίου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Τρικάλων Β-Β΄ Τρικάλων Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Έβρου Β-Β΄ Εβρου Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΙΡΟΥΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κέρκυρας Β-Γ΄ Κέρκυρας Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΙΤΣΟΒΙΤΣ ΣΟΦΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Φθιώτιδας Β-Γ΄ Φθιώτιδος ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΙΩΝΑ ΙΟΡΔΑΝΑ ΣΤΕΡΓ Λέσβου Β-Γ΄ Λέσβου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΟΚΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Αχαϊας Β-Β΄ Αχαιας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΤΣΟΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δωδεκανήσου Β-Α΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΤΣΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝ Θεσπρωτίας Β-Β΄ Θεσπρωτίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΦΕΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Κοζάνης Β-Γ΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΦΕΣΤΙΔΟΥ ΑΥΓΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Τρικάλων Β-Β΄ Τρικάλων Εν. Πίν. Διορισμών
ΦΙΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Χανίων Β-Β΄ Χανίων Εν. Πίν. Διορισμών
ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓ Δυτ. Αττικής Β-Β΄ Δυτ. Αττικής Εν. Πίν. Διορισμών
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ρεθύμνου Β-Α΄ Ρεθύμνου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ευρυτανίας Β-Β΄ Ευρυτανίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Μαγνησίας Β-Β΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Καβάλας Β-Δ΄ Καβάλας Εν. Πίν. Διορισμών
ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΒΕΡΓΟΥΛΑΚΗΣ Μαγνησίας Β-Β΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Χανίων Β-Β΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΑΡΒΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εύβοιας Β-Α΄ Ευβοίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κοζάνης Β-Γ΄ Κοζάνης Εν. Πίν. Διορισμών
ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Βοιωτίας Β-Α΄ Βοιωτίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤ Ζακύνθου Β-Β΄ Ζακύνθου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝ Μαγνησίας Β-Γ΄ Μαγνησίας Εν. Πίν. Διορισμών
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μαγνησίας Β-Α΄ Μαγνησίας ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΑΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟ Δωδεκανήσου Β-Β΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Χανίων Β-Β΄ Χανίων ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δωδεκανήσου Β-Β΄ Δωδεκανήσου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΧΡΟΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ρεθύμνου Β-Α΄ Ρεθύμνου ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΣΕΠ 2006
ΨΙΛΛΕΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ξάνθης Β-Γ΄ Ξάνθης Εν. Πίν. Διορισμών

30.08.2007 Ο καθηγητής Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) Αθανασίου Νικόλαος του Χρήστου προσλαμβάνεται με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου (Ι.Δ.Α.Χ) στην περιοχή Β´ Ανατολικής Αττικής (Μ.Κ.15).


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2006-07

Με την υπ.αριθμ. 5239/Δ2/15.01.2008 απόφαση του Υπουργού Παιδείας διορίστηκε στην Α´ Λακωνίας η ΔΙΚΑΙΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ως επιλαχούσα του ΑΣΕΠ 2004.

19.05.2007 Στον παρακάτω πίνακα καταγράφονται οι 129 διορισμοί μονίμων καθηγητών Γερμανικής, που πραγματοποιήθηκαν στο διάστημα από 04.08.2006 έως 21.09.2006 και αφορούν την κάλυψη κενών οργανικών θέσεων για το σχολικό έτος 2006-07. Εκκρεμεί ο διορισμός 1 (μιας) ακόμη συναδέλφου (από τους διοριστέους ΑΣΕΠ 2004). Στο αρχείο συμπεριλαμβάνονται και οι συνάδελφοι που διορίστηκαν ως πολύτεκνοι, Ι.Δ.Α.Χ. καθώς και μία συνάδελφος που έκανε μετάταξη από άλλο κλάδο στον κλάδο ΠΕ07.

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ HM. ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ
BECKER DIANA-ANTJE Β-Γ΄ Πειραιά 04.08.2006
VAN HATTEM GERARDUS W J Β-Α΄ Αιτωλ/νίας 04.08.2006
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Α΄ Βοιωτίας 04.08.2006
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑΝΑ Β-Δ΄ Λάρισας 04.08.2006
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ/ΣΙΟ ΦΟΥΡΝΩΝ ΛΤ 21.09.2006 (δυσπρόσιτο)
ΑΛΑΦΡΟΠΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β-Α΄ Φθιώτιδος 04.08.2006
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Β-Γ΄ Βοιωτίας 04.08.2006
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ Β-Β΄ Ροδόπης 04.08.2006
ΑΠΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Α΄ Μεσσηνίας 04.08.2006
ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΝΟΤΑ Β-Β΄ Ζακύνθου 04.08.2006
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β-Α΄ Ανατ. Αττικής 06.09.2006 (πολύτεκνη)
ΒΑΒΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Β΄ Κεφαλληνίας 04.08.2006
ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Β΄ Φθιώτιδος 04.08.2006
ΒΑΜΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Τρικάλων 04.08.2006
ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ΑΝΝΑ Β-Γ΄ Κέρκυρας 04.08.2006
ΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Αρκαδίας 21.09.2006
ΒΛΑΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β-Α΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΓΕΡΜΑΝΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Β-Δ΄ Λέσβου 04.08.2006
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Β-Β΄ Ηλείας 04.08.2006
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ Β-Α΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β-Α΄ Ρεθύμνου 04.08.2006
ΓΙΟΥΣΦΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΓΚΟΥΛΙΑΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Β-Β΄ Ευρυτανίας 04.08.2006
ΔΑΒΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β-Β΄ Λάρισας 04.08.2006
ΔΗΛΛΗ ΑΝΝΑ Β-Α΄ Ροδόπης 04.08.2006
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β-Α΄ Αρτας 04.08.2006
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β-Α΄ Ηρακλείου 04.08.2006
ΔΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝH Β-Γ΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΖΑΒΑΡΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ Β-Α΄ Κοζάνης 04.08.2006
ΖΕΡΖΕΒΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β-Β΄ Μαγνησίας 04.08.2006
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΘΑ Β-Β΄ Λέσβου 04.08.2006
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ Β-Γ΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Λακωνίας 04.08.2006
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β-Β΄ Αιτωλ/νίας 04.08.2006
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β-Δ΄ Εβρου 04.08.2006
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β-Γ΄ Κυκλάδων 04.08.2006
ΚΑΖΙΝΑΡΗ ΑΝΝΑ Β-Β΄ Σερρών 04.08.2006
ΚΑΛΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Β-Γ΄ Χίου 21.09.2006
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΧΑΡΑ Β-Γ΄ Αργολίδας 31.08.2006 (μετάταξη)
ΚΑΠΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β-Β΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Β-Β΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Πέλλας 04.08.2006
ΚΙΟΜΟΥΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Γ΄ Ευρυτανίας 04.08.2006
ΚΟΛΥΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Δ΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΚΟΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ/ΣΙΟ ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΚΟΡΑΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Β-Α΄ Χανίων 04.08.2006
ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Β-Γ΄ Ηλείας 04.08.2006
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Ανατ. Αττικής 29.08.2006 (Ι.Δ.Α.Χ)
ΚΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β-Γ΄ Πέλλας 04.08.2006
ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Β-Δ΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΜΑΜΛΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Β-Β΄ Κοζάνης 04.08.2006
ΜΑΝΩΛΑ ΜΑΡΙΝΑ Β-Γ΄ Αχαιας 04.08.2006
ΜΑΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Γρεβενών 04.08.2006
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Β΄ Καβάλας 04.08.2006
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Β-Γ΄ Λέσβου 04.08.2006
ΜΕΙΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ Β-Δ΄ Αρκαδίας 04.08.2006
ΜΕΡΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Καρδίτσας 04.08.2006
ΜΗΛΙΩΝΗ ΝΙΚΗ Β-Α΄ Καρδίτσας 04.08.2006
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β-Β΄ Αργολίδας 29.08.2006 (Ι.Δ.Α.Χ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Β-Γ΄ Σάμου 04.08.2006
ΜΟΡΦΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Β-Α΄ Σάμου 04.08.2006
ΜΟΣΧΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Β-Β΄ Αρτας 04.08.2006
ΜΟΥΡΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ/ΣΙΟ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΜΟΥΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛA Β-Β΄ Θεσπρωτίας 04.08.2006
ΜΠΑΛΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Β-Β΄ Σάμου 04.08.2006
ΜΠΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ/ΣΙΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Λάρισας 04.08.2006
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΒΕΡΑ Γ/ΣΙΟ ΚΑΝΔΑΝΟΥ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΑ ΖΑΜΠΙΝΕ Β-Β΄ Κέρκυρας 04.08.2006
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ Β-Β΄ Εβρου 04.08.2006
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ Β-Α΄ Πρέβεζας 04.08.2006
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-PELEIKIS ΕΛΛΕΝ Β-Β΄ Φωκίδας 04.08.2006
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ Β-Β΄ Μεσσηνίας 21.09.2006
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β-Α΄ Ευρυτανίας 04.08.2006
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Β-Γ΄ Λασιθίου 04.08.2006
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Αργολίδας 04.08.2006
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΙΑ Β-Γ΄ Σερρών 04.08.2006
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β-Α΄ Κέρκυρας 04.08.2006
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Β-Γ΄ Φθιώτιδος 04.08.2006
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β-Α΄ Κυκλάδων 04.08.2006
ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Β-Γ΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β-Β΄ Ξάνθης 04.08.2006
ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ/ΣΙΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ 04.08.2006 (δυσπρόσιτο)
ΠΕΤΕΡΣΕΝ-ΠΑΤΣΙΑΔΑ ΝΤΟΡΙΣ ΠΕΤΡΑ Β-Β΄ Λευκάδας 04.08.2006
ΠΕΤΡΙ ΜΠΙΡΓΚΙΤ Β-Δ΄ Χίου 21.09.2006
ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ Β-Α΄ Λευκάδας 04.08.2006
ΠΟΠΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β-Α΄ Χίου 04.08.2006
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Καστοριάς 04.08.2006
ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Β-Δ΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΡΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β-Α΄ Κεφαλληνίας 04.08.2006
ΡΙΑΚΟΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β-Β΄ Ευβοίας 04.08.2006
ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β-Β΄ Πειραιά 04.08.2006
ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Β-Α΄ Γρεβενών 04.08.2006
ΣΕΡΕΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Β-Β΄ Βοιωτίας 04.08.2006
ΣΗΜΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Κορινθίας 04.08.2006
ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Β-Β΄ Ιωαννίνων 04.08.2006
ΣΛΙΜΠΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ Β-Γ΄ Κοζάνης 04.08.2006
ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Β-Α΄ Ξάνθης 04.08.2006
ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΓΑΠΗ Β-Δ΄ Ηλείας 04.08.2006
ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β-Γ΄ Λάρισας 04.08.2006
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ Β-Δ΄ Αρτας 04.08.2006
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Β-Δ΄ Δωδεκανήσου 04.08.2006
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΕΛΙΖΑ Β-Γ΄ Μεσσηνίας 21.09.2006
ΤΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β-Β΄ Χανίων 04.08.2006
ΤΑΡΑΜΠΕΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Β-Α΄ Αχαιας 04.08.2006
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Α΄ Καστοριάς 04.08.2006
ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Β-Γ΄ Αργολίδας 04.08.2006
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β-Γ΄ Αρτας 04.08.2006
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Β-Α΄ Ζακύνθου 04.08.2006
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β-Γ΄ Μαγνησίας 04.08.2006
ΤΣΕΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Β-Α΄ Φωκίδας 04.08.2006
ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β-Α΄ Λέσβου 04.08.2006
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β-Β΄ Αχαιας 04.08.2006
ΤΣΟΥΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β-Α΄ Θεσπρωτίας 04.08.2006
ΤΣΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Β-Α΄ Ηλείας 04.08.2006
ΦΟΡΛΙΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Β-Γ΄ Γρεβενών 04.08.2006
ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Β-Β΄ Αρκαδίας 04.08.2006
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β-Β΄ Χίου 04.08.2006
ΧΑΤΖΗΛΕΜΟΝΙΑ ΙΡΙΣ Β-Β΄ Πρέβεζας 04.08.2006
ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Β-Α΄ Ηρακλείου 06.09.2006 (πολύτεκνη)
ΧΡΟΥΣΑΛΑ ΡΕΒΒΕΚΑ Β-Δ΄ Αχαιας 04.08.2006
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β-Β΄ Ρεθύμνου 04.08.2006
ΨΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β-Β΄ Ηρακλείου 04.08.2006
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Β-Β΄ Λασιθίου 04.08.2006
ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Β-Γ΄ Ξάνθης 04.08.2006

Διορισμοί μονίμων καθηγητών Γερμανικής σχ. έτους 2006-07


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ 2005-06

Πίνακας των 129 εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) που διορίστηκαν κατά το σχολικό έτος 2005-06:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ HM. ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΝΝΑ Α΄ Ηρακλείου 30.08.2005
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΡΙΖΟΣ Γ΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Α΄ Μαγνησίας 30.08.2005
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ Βοιωτίας 30.08.2005
ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β΄ Πέλλας 30.08.2005
ΒΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Β΄ Κοζάνης 30.08.2005
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ΄ Πρέβεζας 08.11.2005
ΒΕΡΑΝΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ Γ΄ Φθιώτιδος 08.11.2005
ΒΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ΄ Ηλείας 08.11.2005
ΒΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Β΄ Αργολίδας 08.11.2005
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Β΄ Πειραιά 30.08.2005
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Γ΄ Βοιωτίας 30.08.2005
ΓΙΑΣΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ΄ Λασιθίου 30.08.2005
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Β΄ Αρτας 08.11.2005
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Α΄ Αρκαδίας 08.11.2005
ΓΚΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Γ΄ Χανίων 30.08.2005
ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ΄ Φωκίδας 08.11.2005
ΔΑΙΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Α΄ Φθιώτιδος 08.11.2005
ΔΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ Κυκλάδων 08.11.2005
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ΄ Αχαιας 30.08.2005
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΖΗΣΗΣ Α΄ Αχαιας 30.08.2005
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΑΡΕΤΗ Α΄ Κέρκυρας 08.11.2005
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α΄ Αιτωλ/νίας 08.11.2005
ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΚΑΡΑΦΥΛΙΑ Β΄ Εβρου 30.08.2005
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Α΄ Ηλείας 08.11.2005
ΔΡΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Β΄ Ρεθύμνου 30.08.2005
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ Γ΄ Κυκλάδων 08.11.2005
ΕΥΡΙΔΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ Βοιωτίας 08.11.2005
ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ΄ Κορινθίας 08.11.2005
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Α΄ Λάρισας 30.08.2005
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΣΜΗΝΗ Γ΄ Ευβοίας 08.11.2005
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ΄ Εβρου 30.08.2005
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β΄ Ξάνθης 30.08.2005
ΚΑΝΕΛΛΗ ΔΟΜΝΑ Β΄ Κεφαλληνίας 08.11.2005
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ Γ΄ Κοζάνης 30.08.2005
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Κοζάνης 30.08.2005
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ΄ Μαγνησίας 08.11.2005
ΚΑΡΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ Α΄ Χίου 08.11.2005
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑ ΜΑΡΙΑ Β΄ Χανίων 30.08.2005
ΚΑΦΕΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ/ΣΙΟ Ν. ΒΥΣΣΑΣ 30.08.2005
ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ΄ Κιλκίς 30.08.2005
ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α΄ Ροδόπης 30.08.2005
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ Γ΄ Κορινθίας 30.08.2005
ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Δ΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΚΟΤΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Β΄ Καρδίτσας 30.08.2005
ΚΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α΄ Τρικάλων 30.08.2005
ΚΡΕΖΑ ΑΝΝΑ Δ΄ Καβάλας 30.08.2005
ΚΩΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/ΣΙΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ 30.08.2005
ΛΙΟΥΣΑ ΜΑΡΘΑ Γ΄ Σερρών 30.08.2005
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Γ΄ Αργολίδας 08.11.2005
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Β΄ Ηλείας 30.08.2005
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ Γ΄ Καβάλας 30.08.2005
ΜΑΥΡΟΝΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ Α΄ Λακωνίας 08.11.2005
ΜΑΧΡΑΜΑ ΕΙΡΗΝΗ Α΄ Δωδεκανήσου 30.08.2005
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Λασιθίου 30.08.2005
ΜΙΧΟΥ ΜΑΙΡΗ Δ΄ Κυκλάδων-Γ/ΣΙΟ ΚΟΡΘΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥ ΤΛ 08.11.2005
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ Β΄ Καβάλας 30.08.2005
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ Κυκλάδων 08.11.2005
ΜΠΑΜΠΟΥΡΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Μαγνησίας 30.08.2005
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Β΄ Αιτωλ/νίας 08.11.2005
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡ Α΄ Αργολίδας 08.11.2005
ΜΠΟΣΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΜΠΟΤΑ ΜΑΡΙΑ Α΄ Λέσβου 30.08.2005
ΜΠΟΥΜΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ΄ Λέσβου 30.08.2005
ΜΠΟΥΜΠΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ΄ Κυκλάδων 30.08.2005
ΜΠΟΥΣΤΑΝΤΖΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ Γ΄ Μεσσηνίας 08.11.2005
ΝΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ΄ Ιωαννίνων 08.11.2005
ΝΟΤΤΑ ΣΟΥΖΑΝΑ Γ/ΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ 30.08.2005
ΝΤΟΥΓΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Α΄ Χανίων 30.08.2005
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α΄ Ευβοίας 30.08.2005
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ Γ΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ Γ΄ Δωδεκανήσου 30.08.2005
ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ Β΄ Λέσβου-Γ/ΣΙΟ ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ 08.11.2005
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α΄ Καστοριάς 30.08.2005
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α΄ Κεφαλληνίας 30.08.2005
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α΄ Ιωαννίνων 30.08.2005
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Β΄ Κιλκίς 30.08.2005
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β΄ Κέρκυρας 08.11.2005
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30.08.2005
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ΄ Λέσβου-Γ/ΣΙΟ  ΑΝΤΙΣΣΑΣ 08.11.2005
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Α΄ Ξάνθης 30.08.2005
ΠΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ 30.08.2005
ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β΄ Λακωνίας 08.11.2005
ΠΕΡΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Α΄ Φωκίδας 08.11.2005
ΠΕΤΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ΄ Πέλλας 30.08.2005
ΠΙΤΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α΄ Ρεθύμνου 30.08.2005
ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Α΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ Γ΄ Σάμου 08.11.2005
ΡΑΤΣΚΑ ΣΟΦΙΑ Β΄ Σερρών 30.08.2005
ΡΕΜΠΟΥΤΖΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α΄ Εβρου 30.08.2005
ΡΗΓΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α΄ Κυκλάδων-Γ/ΣΙΟ ΣΙΦΝΟΥ ΤΛ 08.11.2005
ΡΙΓΚΕΡ ΙΩΑΝΝΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α΄ Καρδίτσας 08.11.2005
ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ 30.08.2005
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ Β΄ Ευβοίας 30.08.2005
ΣΕΠΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Α΄ Σάμου 30.08.2005
ΣΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Β΄ Ηρακλείου 30.08.2005
ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Α΄ Αρτας 30.08.2005
ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ΄ Ξάνθης 30.08.2005
ΣΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Α΄ Φλωρινας 30.08.2005
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ Δ΄ Ημαθίας 30.08.2005
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Β΄ Μεσσηνίας 08.11.2005
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α΄ Κορινθίας 30.08.2005
ΣΤΕΡΓΙΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Α΄ Σερρών 30.08.2005
ΣΤΟΪΚΟΥ ΒΑΪΑ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 30.08.2005
ΣΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α΄ Γρεβενών 30.08.2005
ΤΖΑΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α΄ Δωδεκανήσου-Γ/ΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΛΤ 08.11.2005
ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β΄ Τρικάλων 30.08.2005
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α΄ Καβάλας 30.08.2005
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ Β΄ Σάμου 30.08.2005
ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Καστοριάς 30.08.2005
ΤΡΥΦΩΝ ΘΩΜΑΗ Β΄ Φλώρινας 08.11.2005
ΤΣΑΛΗ – ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ Γ/ΣΙΟ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 30.08.2005
ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/ΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 30.08.2005
ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΟΦΙΑ Α΄ Χαλκιδικής 30.08.2005
ΤΣΟΚΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Β΄ Φθιώτιδος 08.11.2005
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ Β΄ Λάρισας 30.08.2005
ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α΄ Πέλλας 30.08.2005
ΦΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ΄ Λάρισας 30.08.2005
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β΄ Λασιθίου 30.08.2005
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ΄ Φλώρινας 08.11.2005
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ/ΣΙΟ ΘΕΡΜΩΝ 30.08.2005
ΧΑΝΝΣ ΑΝΤΖΕΛΑ Β΄ Κορινθίας 08.11.2005
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β΄ Θεσπρωτίας 30.08.2005
ΧΑΡΙΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Α΄ Μεσσηνίας 08.11.2005
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ΄ Πέλλας 30.08.2005
ΧΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β΄ Πρέβεζας 30.08.2005
ΧΡΕΒΒΑΤΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Δ΄ Σερρών 30.08.2005
ΧΩΛΙΔΟΥ ΣΕΜΙΡΑΜΙΣ Γ΄ Λάρισας 30.08.2005

Διορισμοί μονίμων καθηγητών Γερμανικής 2005-06


ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΑΠΟ ΤΟ 1993/1994 ΕΩΣ ΤΟ 2004/2005

Οι πρώτοι διορισμοί μονίμων εκπαιδευτικών Γερμανικής Φιλολογίας (ΠΕ07) στη δημόσια εκπαίδευση (Γυμνάσια) πραγματοποιήθηκαν το σχολικό έτος 1993/94 και την πρώτη δωδεκαετία ως το σχολικό έτος 2004/2005 είχαν διοριστεί συνολικά 673 μόνιμοι εκπαιδευτικοί ΠΕ07. Η κατανομή ανά έτος έχει ως εξής:

Σχολικό έτος 1993/1994: 30

Σχολικό έτος 1994/1995: 09

Σχολικό έτος 1995/1996: 80

Σχολικό έτος 1996/1997: 20

Σχολικό έτος 1997/1998: 105

Σχολικό έτος 1998/1999: 143

Σχολικό έτος 1999/ 2000: 105

Σχολικό έτος 2000/ 2001: 80

Σχολικό έτος 2001/ 2002: 50

Σχολικό έτος 2002/ 2003: 13

Σχολικό έτος 2003/ 2004: 21

Σχολικό έτος 2004/ 2005: 17

Αποσπάσεις & μετατάξεις μονίμων ΠΕ07 των σχ. ετών 2023-24 & 2024-25. Για να δείτε όλα τα ονόματα πατήστε εδώ

Αποσπάσεις & μετατάξεις μονίμων ΠΕ07 των σχ. ετών 2022-23, 2021-22 και 2020-21. Για να δείτε όλα τα ονόματα πατήστε εδώ